Wpis z mikrobloga

Tak piszecie ciągle że jak fajnie że Magical nie moze strimowac i ma zakaz i traci hajs a prawda jest taka że jak wróci to znowu będzie masa wpisow co sekunde na jego temat i znowu będą leciały donejciki i będziecie się spuszczać nad tym że gruby ma lajwa nawet jak stypa będzie
#danielmagical
  • 9
  • Odpowiedz
@KupaSikuPryk96: typowa zielonka nie wiedzaca na czym polega ten tag XD przeciez to normalne ze najpierw jest n@@#!$%@? na grubasa a jak zacznie strimowac to jest komentowanie jakim jest obludnikiem. Witamy na wykopie i na tym tagu ()
  • Odpowiedz
@gohafeliczita9: jestem tu od dawna nie czulem potrzeby zakladania konta, udzielania sie i pisania cokolwiek, najwidoczniej nie rozumiesz ze chocby jechanie po nim jak po psie robi mu zasięg bo tag danielmagical jest wybijany, wykop, jego insta i grupa na fejsie to główne źródła widzów
  • Odpowiedz
@KupaSikuPryk96: no i co ze robi mu zasieg? Ja tam czekam az zacznie strimowac tzn zeby wlaczyl strima i wypierd@@@lal na hotel a zeby gosiaczek rozmawiala. Nie wiem w czym widzisz problem. Tag jest poswiecony jemu ale zeby go gnoic a nie zakladac korone to nie kosciol tylko tag patostrimerski
  • Odpowiedz