Wpis z mikrobloga

@NyanNyan: To jest genialne!!! Przecież tym #!$%@?łowym obesrańcom, amatorom nabrzmiałych penisów w swoich odbytach, podbudowujących swoją nędzną tożsamość znaczkiem bmw czy jakimkolwiek innym, wypaliłoby kaprawe ślepia. Z dziką satysfakcją, śmiejąc się złowrogo i szalenie, patrzyłbym w lusterku jak niedomyty sebiks knagalover robi swojego ostatniego bączka i dusi się własnymi flakami próbując złapać ostatni oddech w zimnym rowie gdzie jego miejsce na wieki wieków elo.... (°°
  • Odpowiedz
@wislowunsz: Ilość hejtu należałoby tu mierzyć wannami, bo wiadra to za mało :D
A wracając do pytania - 20 cbl za moduł, 40zł za inwerter, powiedzmy że 20zł za radiator, żeby się to nie spaliło po 10 użyciach i 2zł za kabel. Circa 80zł.

Kara... myślę, że dużo zależy od tego czy ktoś mający kamerkę (nawet dureń doświetlający księżyc) taki manewr przeżyje i zgłosi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Generalnie, tak na sucho, to montaż niehomologowanego oświetlenia (bodaj 500zł, natomiast jako że to nie jest montowane na pojeździe, tylko wewnątrz, to raczej tymczasowa utrata DR nie grozi). Inna rzecz, że #!$%@?ęcie 100W lampą LED po oczach można podciągnąć pod paragraf typu stwarzanie zagrożenia czy inne z kategorii działania z premedytacją, które może zagrozić bezpieczeństwu ruchu drogowego (oślepisz, ktoś spanikuje, rozwali się i np. korek na drodze na kilka godzin), do prokuratora włącznie (jak ktoś dozna
  • Odpowiedz
@NyanNyan: pięknie wyjaśnione, gracias senior ( ͡° ͜ʖ ͡°) może gdyby potencjometr jakiś ogarnąć do tego i zrobić jakąś kontrolę mocy dałoby się po prostu oślepić żłoba na tyle, żeby nie spowodować wypadku ale żeby chociaż jakiejś jaskry dostał... Mam parę kumpli wariatów elektryków co już jammowali sieć komórkową pod komisariatem za pomocą flaków z mikrofalówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kapuczina_corki_somsiada: mojego ojca kolega zamontował sobie do tego celu światła doświetlające od samolotu na jego pickupie. Mógł nimi świecić tylko 2 sekundy, bo inaczej kończył się prąd w samochodzie, ale uporządkowanie doświetlającego bezcenne :)
  • Odpowiedz
@marsmarchmars: no bez przesady. Źle ustawione światła mogą być wynikiem zaniedbania, głupoty, niekumatego mechanika albo jeszcze innych rzeczy co można najwyżej karać chłostą. Natomiast lumpenproletariat trąbiący i mrugający długimi na zderzaku, oczywiście przy zachowaniu prędkości na pasie, zasługuje na wyjątkowe potępienie. Naprawdę nikogo to nie #!$%@?? co Wy żrecie? koktajle z benzodiazepin? ja bym walił z AK na auto do końca amunicji a na koniec dla pewności wrzucał granat zapalający
  • Odpowiedz
@wislowunsz: jeżdżę dużo autostradami i o ruchliwej porze dnia ciężko przejechać 5km bez sytuacji, że ktoś blokuje lewy pas. Nie mówię o sytuacji kiedy wyprzedza kogoś jadącego prawym. Mówię o:
-prawy pusty, a książe jedzie na luzaku lewym
-prawy gęsty, ale są dość spore odstępy pomiędzy samochodami i książe jedzie na luzaku lewym i nie myśli by zjechać na prawy
Powyższe to sąprzypadki kiedy akceptuje trąbienie i świecenie długimi. A
  • Odpowiedz
@marsmarchmars: to przecież już 2x wykluczyłem takie sytuacje wyżej. Jedziesz 140 wyprzedzasz tiry a sebastian chce aby zjechać między tiry bo szlachta nie pracuje chce przejechać szybciej i #!$%@? światłami i trąbi na zderzaku. Najlepsze rozwiązanie to oczywiście strzykawka z fenolem w kark - młynek gospodarczy i rozrzucasz po polu, w przyszłym wcieleniu seba zostaje nawozem. Katatonia na lewym pasie to inny temat, ale ja sie odnoszę do tego co
  • Odpowiedz
Ja mam takiego starego diesla 2.5 TDi, jak ktoś siada na ogonie to gaz w deche emituje tyle sadzy, że gościu mimowolnie zwalnia( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz