Wpis z mikrobloga

Niedawno obchodziliśmy 10 urodziny Bitcoina. I choć pierwszy blok najpopularniejszej kryptowaluty tzw. Genesis Block został wydobyty na początku 2009 roku to dzisiaj jesteśmy w stanie dostrzec jak wiele pracy, czasu i rozwoju jeszcze przed nami. Pomimo dziesiątek konferencji na całym świecie, setek webinariów oraz szkoleń, tysięcy nagrań na YouTube oraz milionów inwestorów i propagatorów kryptowalut dalej istnieje mnóstwo osób, które twierdzą, że kryptowaluty to piramida finansowa, scam i schemat ponziego. Pomimo setek prac naukowych, badań oraz researchy przeprowadzanych przez najbardziej renomowane uczelnie świata są ludzie, którzy twierdzą, że Bitcoin nic sobą nie reprezentuje, nie stoi za nim zupełnie nic i jest zwykłym oszustwem.

Czy to oznacza, że świat nie jest jeszcze po prostu gotowy na kryptowaluty? Czy to dlatego, że brakuje infrastruktury, regulacji i obycia z nimi? Czy spotykamy się z sytuacją jaka miała miejsce z autami elektrycznymi kilka lat temu? Czy kryptowaluty są jak Tesla?

https://bithub.pl/opinie/czy-kryptowaluty-sa-jak-tesla/

#bithub #kryptowaluty #bitcoin #tesla
  • 22
  • Odpowiedz
@kamil-wasniewski: nie ma odpowiedzi? To drugie pytanie. Co stało się z budynkiem siódmym? Dlaczego właściciel najpierw przyznał się, że kazał go zburzyć (co jest uwiecznione na taśmie) a media publiczne podają inną wersję? Takich pytań mam więcej.
  • Odpowiedz
@pawlo74: W temperaturze 500-600°C raptownie zmniejszają się współczynniki sprężystości oraz granica wytrzymałości i plastyczności, stal staje się niezdolna do przenoszenia obciążenia.
Quint - @pawlo74: W temperaturze 500-600°C raptownie zmniejszają się współczynniki sp...
  • Odpowiedz
@Quint: nie kupuje tego, tam widzimy lawę spływającą strumieniami. tam była dużo wyższa temperatura, roztopiona stal jaką ma temperaturę?
Druga rzecz w Londynie zapalił się niedawno wieżowiec temperatura była dużo wyższa a przetrwał? To jak to możliwe?
  • Odpowiedz
@Quint: ja wierzę w naukę i 2200 niezależnym architektom, inżynierom i innym fachowcom w swojej dziedzinie. Czy chcesz powiedzieć mi, że prawa fizyki przestały działać a Ci ludzie to foliarze? Nie mogę znaleźć jednego materiału. Ja o 911 wygrzebałem chyba wszystko co było możliwe. Dlatego jestem w bitcoinie i dlatego stałem się anarchistą. W między czasie obejrzyj sobie co ta grupa fachowców ma do powiedzenia https://www.c-span.org/video/?320748-5/washington-journal-architects-engineers-911-truth
  • Odpowiedz
  • 8
@pawlo74 odnoszę się tylko do tego że stal traci nośność wraz ze wzrostem temperatury. To fakt i czysta fizyka. Nie kwestionuję reszty.
  • Odpowiedz
@pawlo74: skoro ziemia jest kulą i się obraca, to dlaczego nie ucieka nam pod nogami podczas wyskoku? Mam więcej takich pytań... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To udowadnia że jest płaska i obraca się niebo... Napewno gdzieś w Rosji zaraz przy krańcu świata mają gościa co kręci korbą i napędza ten hologram u góry
  • Odpowiedz
@pawlo74: wygina się pod wpływem temperatury oraz ciężaru, co może doprowadzić do pęknięcia. Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ty też nie jesteś. A swoje opinie bierzesz od jakichś gości z filmików z żółtymi napisami.
Panie "nie ufam nikomu" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Quint: przesadzili, teraz mogą zatrzymać przy sobie jedynie idiotów a dzięki internetowi już nie uda im się tego zatuszować, z czasem coraz więcej ludzi będzie odkrywać prawdę a gdzie Ci ludzie będą uciekać jeżeli nie do bitcoina? 911 to początek ich końca.
  • Odpowiedz