Wpis z mikrobloga

#netflix kończy mi się jutro bezpłatne konto 30 - dniowe. Wcześniej miałam #netflixrodzina ale z powodów osobistych zostałam bez niczego. Jak to zrobić teraz, żeby do kogoś dołączyć? Widzę, że często ktoś zakłada jakieś współdzielone konta. Ale nie mam pojęcia, jak to się odbywa... Jeśli chodzi o terminowość, to ustawiam zlecenie stałe i kasa jest zawsze na koncie jeszcze przed okresem rozliczeniowym, jestem rzetelnym płatnikiem ;-) interesuje mnie dostęp na bardzo długo, nie na miesiąc, czy dwa. Nie wiem, co jeszcze miałabym napisać i jak się zgłosić gdzieś, do kogo można dołączyć... Pierwszy raz pytam o coś takiego sama...
  • 18
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@MrPawlo112 czyli rozumiem, że to nie jest tak, że mam swoje konto i je gdzieś jakoś 'dołączam' do jakiegoś innego konta? I nie mam już swoich filmów i seriali? Przepraszam, ale nie wiem jak to działa, nigdy nie musiałam tego sama ogarniać...
  • Odpowiedz
@pheroni przede wszystkim, odróżniaj sformułowanie "nielegalne" od "niezgodne z regulaminem". Dzielenie się kontem jest legalne, bo polskie prawo tego nie zabrania.

Na szczęście regulamin usługodawcy też tego nie zabrania, więc wszystko gra ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jak dołączysz do rodziny, to uruchamiając netfliksa będziesz miała do wyboru 4 konta (jedno swoje + 3 innych członków "rodziny"). Nie widzisz ich aktywności a oni Twojej, chyba, że będziecie wchodzić na
  • Odpowiedz
@pheroni: Najprościej jak się da:
Opcja nr 1 - Masz konto, kupujesz dostęp za 52 zł i wrzucasz wpis na mirko pod #netflixrodzina że przygarniesz 3 osoby do siebie, które ustawiają sobie płatność na wyznaczony dzień miesiąca. Na swoim koncie tworzysz 3 nowe profile i podajesz login i hasło do swojego konta 3 osobom z rodziny.

Opcja nr 2 - Zgłaszasz się pod ww hasztagiem, ze sama dołączysz do kogoś -
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@FalconOKO Och! Dzięki bardzo za wyjaśnienie! Czyli te 'awatary', które są widoczne po wejściu na netflix to 'profile' przypisane do danego konta? Tak, jak wspomniałam, nigdy nie musiałam się tym zajmować samodzielnie i po prostu nie wiem, w jaki sposób, to funkcjonuje. Dziękuję za wyjaśnienie :-)

Mam jeszcze pytanie. Jaka jest maksymalna ilość takich profili na danym koncie? Bo widzę, że u siebie mam swój oraz profil 'dzieci', czy ten profil można
  • Odpowiedz
@pheroni: Dokładnie, konto jest tylko jedno, i z tego jednego konta korzystają 4 osoby, gdzie każda osoba to oddzielny awatar :)
Profile można usuwać, jednak każdy z nich ma jakąś swoją historię oglądania itd.

Profili powinno być 4 łącznie czyli Ty + 3 osoby. Chodzi o to, że na jednym koncie z najdroższym planem (czyli tym za 52zł) da się oglądać jednocześnie na 4 różnych urządzeniach - w przypadku dzielenia się
  • Odpowiedz