Wpis z mikrobloga

Właśnie Michnik stwierdził na spotkaniu KOD, że Piątek w swojej książce o Macierewiczu nie opisał, a tym samym nie znalazł żadnych dowodów na to że Macierewicz jest ruskim agentem. Zawsze miałem bekę z tych którzy dają wiarę heroiniście i alkoholikowi Piątkowi.
#polityka #4konserwy #bekazlewactwa #neuropa
  • 20
  • Odpowiedz
@Variv: Jasne opisujemy historie wyssane z palca, tworzymy sieć mitycznych powiązań tylko po to by w efekcie stwierdzić: Ale się państwo dali nabrać. Hajs się zgadza, elektorat scementowany ,a fakty ? Kogo obchodzą fakty..
  • Odpowiedz
  • 1
@drMuras Ale ja pytam serio. Nie słyszałem aby książka była reklamowana jako ta która udowodni, że Macierewicz jest agentem. Wręcz słyszałem, że autor mówił, że książka nie jest o Macierewiczu nawet, tylko o jego środowisku. - choć tego sam sprawdzić nie moge bo książki nie czytałem.
  • Odpowiedz
@drMuras: twoi bliscy znajomi mają zagraniczne koneksje? jesteś osobą decyzyjną? masz dostęp do informacji poufnych/tajnych? podejmujesz decyzje, których stawką są miliardy np do. przetargów na sprzęt wojskowy?
  • Odpowiedz
@drMuras: Audycja Najsztuba jest audycją satyryczną, Szerloku. Z asz dziennika jeszcze przykład podaj... Piątek wielokrotnie podkreślał, że jego książki to zbiór przesłanek, a nie dowodów. Najmocniejsza wypowiedź jaką znam z jego strony, to ta, kiedy powiedział, że Macierewicz na 95% był współpracownikiem komunistycznych służb PRL.
  • Odpowiedz