Wpis z mikrobloga

@Sahkez: Nawet ci co maja tatuaże potrafią się #!$%@? nawzajem bo „łeeee ten wzór każdy ma pewnie nic nie oznacza” „jaki jest sens robienia tatuażu który jest popularny” „pewnie nic dla ciebie nie znaczy” widziałem wiele razy. Nie wiem czemu ludzie myślą ze tatuaże powinny mieć znaczenie xD
  • Odpowiedz
@LIPTOON: @Crocke82: Widziałem w życiu może z z kilka estetycznych tatuaży, reszta to gówno. Jaka więc szansa że idąc do salonu wyjdziesz czymś co nie przypomina gówna? No ale nie każdy ma zmysł estetyczny więc rozumiem. Podobnie nie każdy ma dobry wzrok ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie mówiąc o tym że się nudzą. U mnie w domu żaden obraz nie wisi dłużej niż kilka
  • Odpowiedz
  • 0
@Sahkez Dobry tatuaż nie jest zły, ale jeżdżąc zbiorkomem po warszawie w lato zastanawiam się, ile niektórzy musieli wypić albo jaki zakład przegrali, że mają taki tatuaż
  • Odpowiedz
@frutson: Zapewne dlatego, że ładnie zrobiony kwiat albo łapacz snów wygląda ładnie? Sama bym sobie nie zrobiła, bo lubię moja czysta skórę, ale u innych według mnie nawet proste wzory mogą być super :)
  • Odpowiedz
@Sahkez: Czy dupa boli bardziej z powodu, że ktoś popełnił mema, czy może dlatego, że ludzie dziarają się nie bacząc na innych? Xdd
Tatuażu nie mam, ale nie wiedzę problemu w tym, że inni mają ochotę wyrażać siebie w taki czy inny sposób.
  • Odpowiedz
@Epiktet: ha, spójrz na źródło.
@biliard: tak jak napisałem wyżej, sam fakt estyki tatuaży jest kwestią drugorzędną, po prostu zdecydowanie zbyt często osoby które je mają drą mordę w sposób podobny do tego na obrazku - "HEJ TY, TAK TY, NIE INTERESUJE MNIE CO O MNIE MYŚLISZ, NIE INTERESUJE, ROZUMIESZ"
  • Odpowiedz
@Sahkez: Ich to niby interesuje, ale to ty stworzyłeś wątek, po czym wylewasz żal...
Sorry, ale takie są fakty. Nie lepiej po prostu zostawić kwestie w spokoju?
  • Odpowiedz
@biliard: Nie, irytuje mnie ten fakt więc postanowiłem o tym popełnić wpis. Irytuje mnie zwracanie na siebie uwagi na siłe jednocześnie na każdym kroku uwypuklając swoją wyjątkowość, niezależność i mamtowdupizm. Na dodatek większość tatuaży razi w moje poczucie estetyki. To że w twoim subiektywnym odczuciu wylewam żal nie jest żadnym faktem. Może kolejny ćwierćmózg chcący przekopiować ten obrazek sobie odpuści i świat stanie się trochę lepszy, małymi kroczkami do celu.
  • Odpowiedz