Wpis z mikrobloga

Inteligentni się nie nudzą

@Peter740:
Ja już nie chcę się uznawać za wielkiego inteligenta, ale chyba nigdy w życiu się nie nudziłem, bo zawsze 5 rzeczy czekało w kolejce. Moim małym marzeniem jest chyba się nudzić "bo tak".
  • Odpowiedz
@27er wiesz, ja też mam tak że chce robić wiele rzeczy itd, ale trzeba sobie jednak pozwolić na tą nudę, bo jednak chwila odpoczynku, zrobienie czegoś bez sensu jest po prostu musem żeby nie zwariować.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mentosvv: jak coś jest za darmo to znaczy, że ty jesteś produktem.

Widzę ten banalny wysryw w każdej dyskusji o Google, fb, MS.
  • Odpowiedz
wiesz, ja też mam tak że chce robić wiele rzeczy itd, ale trzeba sobie jednak pozwolić na tą nudę,

@Peter740:
Pozwolenie sobie na nudę (czyli w zasadzie wypoczynek), nie jest dla mnie tożsame "inteligentni się nie nudzą". Te powiedzenie rozumiem tak, że taka osoba, nie ma co ze soba zrobić bo jest za głupia, by robić coś więcej niż siedzieć z piwem przed TV.
Być może źle rozumiesz te powiedzenie,
  • Odpowiedz
@27er No masz racje, ale poniekad ludzie są sami sobie winni ograniczając swoje horyzonty, ja mimo 28 lat na karku mam ciekawość, której nikt nie zabił, lubię po prostu czytać, dowiadywać się nowych rzeczy itd. Ja w każdej chwili mogę czytać o kosmosie, medycynie, czy choćby rzezbieniu w mydle ( ͡º ͜ʖ͡º), a moja odskocznia jest sport, skupiam się tylko na jednym i już, zero dekoncentracji
  • Odpowiedz