Wpis z mikrobloga

@Laczy_Nas_f1: Mam nadzieje że wyjątkowe wyścigi, momenty, sytuacje, będą troszkę bardziej opisywane ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Oczywiście nie rozspisując się nie wiadomo ile , ale też żeby nie traktować po macoszemu jakiegoś ważnego tematu .
@Laczy_Nas_f1: Tak naprawdę z czasów które mniej więcej rozpoznaję, tylko GP Niemiec '76 miało satysfakcjonujący mnie opis. Cztery linijki na temat jakiegoś wyścigu to za mało ( ͡° ʖ̯ ͡°)

W latach 70 było łatwo, bo były materiały puszczane przez ESPN, i był omawiany każdy wyścig z lektorem. W latach 80 zaczęły się pojawiać oficjalne season reviewy, więc materiału nie zabraknie. Trochę byłoby głupio, gdyby na temat
@fordern: Cytując naszego redaktora naczelnego (bo ja, czyli osoba ogarniająca nasze konto na Wykopie nim nie jestem): " to nie ma być encyklopedia, tylko przybliżenie co się dokładnie działo w tych latach". Bardzo mi przykro, ale my jesteśmy uczniami, nie jesteśmy w stanie pisać więcej, ze względu na masę innych zajęć. Ja, kiedy pisałem sezon 76', zajęło mi to niemal całą sobotę. Także, rozumiemy niezadowolenie, ale niestety, długość opisów sezonów raczej
@Laczy_Nas_f1: Nikt nie wymaga encyklopedii, jednak 4 zdania to śmieszna ilość jak na opis wyścigu. Niech naczelny się nie ośmiesza, bo jak napiszecie "z PP ruszył Prost, ale wyprzedził go Arnoux i wygrał" , to to nie jest opis wyścigu.
@Laczy_Nas_f1: Spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Rozumiem co to znaczy mieć masę innych zajęć w życiu prywatnym , bo sam to mam na własnej skórze . Mam przynajmniej nadzieje że te najważniejsze momenty w historii F1 zostaną opisane przynajmniej na podstawowym poziomie np. GP Japonii 1989 ,GP San Marino 1994 .

Nikt nie wymaga i nie oczekuje encyklopedii, czy długich zdań , tylko samej informacji że
@Laczy_Nas_f1: Też mi np. zabrakło wzmianki o Nurburgringu w roku 1957 i wzmianki że Juan Manuel Fangio w ciągu 10 okrążeń pobił rekord toru 9 razy (w tym 7 razy pod rząd)....Rekord na Nurburgringu.....pobić 9 razy ( ʖ̯)

A to można było wspomnieć 1 zdaniem tak naprawde.