Wpis z mikrobloga

Po 5 latach zmieniłem #ncplus na #cyfrowypolsat i nboxa HDTV na evoboxa hd. Stary dekoder był bardziej responsywny do tego nie miałem problemów z działaniem kanałów. Nowy dekoder wolniej przełącza programy i przy sile 88 % i jakości 74% procent co jakiś czas daje zakłócenia obrazu. Na starym czegoś takiego nie było a sygnał zanikał przy dużych opadach i przy śniegu. Więc czeka mnie przestawiania anteny żeby zyskać kilka % przez co mam nadzieje znikną zakłócenia. Gdyby nie fakt że za podobny zestaw kanałów płacę 15 zł mniej niż w nc, chyba bym żałował zmiany. Ale że nc ma w tyle stałych klientów i oferta przedłużeniowa praktycznie nie różniła się od tej dla nowych trzeba się było pożegnać i dać szansę cyfrowemu.
  • 1
@kris_me: tak serio to nie zmieniłeś za dużo, bo oferta jest niemal identyczna, w Polsacie są polsaty sport w nc+, są canal+, zawsze biorę podpisuje na 2 lata, po dwóch latach do widzenia i podpisuje na drugi dzień nową umowę, bo dla "nowych" warunki są lepsze, ja mam nc+, bo ekstraklasa, tak na prawdę tylko i wyłącznie