Wpis z mikrobloga

Do wszystkich odwiedzających ten tag . #okulary #warszawa

Jestem optykiem/optometrystą .Pracuję z zawodzie ponad 10 lat.Zajmuję się na wykonywaniem badania wzroku , wykonuję również pracę optyczne w laboratorium . Jestem kierownikiem w swojej firmie. Posiadam duże doświadczenie oraz wiedzę. Jeśli ktoś potrzebuję rady to pisać , chętnie pomogę. Mogę również pomóc w kwestiach naprawy okularów . Jestem też w stanie załatwić taniej szkła . Warszawa
#okulary
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adamski-xox: to ja mam takie pytanie, bo niedługo otwieram nowy lokal, będę tam miał m.in. gabinet okulistyczny i pomyślałem też żeby zrobić salon optyczny, bo mam jeszcze dwa wolne pomieszczenia. Możesz z grubsza opisać wyposażenie swojego salonu i laboratorium? Ile soczewek, oprawek? Jakie koszty?
  • Odpowiedz
@adamski-xox: No tak, chyba źle sformułowałem pytanie, nie o to mi chodziło. Dodam sobie Ciebie do obserwowanych i odezwę się kiedy będę miał plan, o ile w ogóle on powstanie, bo nie jestem pewien czy chcę się w to pakować. U mnie w miasteczku są już trzy salony optyczne, a jeszcze nie dawno były cztery, a to chyba jak na 10k mieszkańców trochę sporo. Dzięki za odpowiedź.
  • Odpowiedz
@adamski-xox: Jakie marki oprócz Ray-Ban polecasz? Noszę okulary korekcyjne, duża wada i potrzebuję maksymalnej wygody ze względu na to, że same szkła swoje ważą. Obecne Ray-Bany mam już 6 lat i czas na zmianę :P
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adamski-xox: o, może będę miał sprawę z tymi szkłami. Aktualnie mam fotochromy I jest to dla mnie jednak męczące ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@vaxx: nie dziwię się .Fotochromy są dobre jako drugie okulary .Decyduje o tym fakt , że nawet przy maksymalnym rozjaśnieniu występuje absorbcja światła na poziomie 5-8 % , powoduje to pogorszenie widzenia ponieważ mniej bodźców dociera do pręcików przez co sygnał świetlny jest zmniejszony a możliwości oczu pogorszone .Poza tym to wygląda słabo .Wg mnie najlepsze rozwiązanie to 1.okulary z białymi szkłami + 2. Okulary z barwionymi szkłami na stałe
  • Odpowiedz
@davoid: Ray Ban w "metalu" to zwykła stal nierdzewna więc dla mnie to nic dobrego .Polecam oprawy tytanowe lub jeśli ma być to plastik to wtedy ultem lub acetat .Oprawki solano kosztują połowę tego co Ray ban a jest to dokładnie ten sam materiał .Moje ulubione oprawki to lindberg , shilluette , Porsche design , Rocco .Tych które wymieniłem na koniec nie mam na sklepie .I trzeba uważać bo podróbek
  • Odpowiedz