Wpis z mikrobloga

UB na lato XDD Zawsze kisnę z tych co tak piszą. Jakie to nie są P R Z E W I E W N E XD Miałem 2.0 i 4.0. W obu parach nawet przy -5 stopniach po 30 min w uj gorąco. Jeszcze zrobili UB clima. No ten... Zrobimy kilka dziurek, podniesiemy o stówkę i będzie git xD Ten but ma tak grubego uppera i tak ciasno szytego, że te kilka
  • Odpowiedz
@wzor_fizyczny: Tak, ten drugi ma kilka dziurek za które płacisz dodatkowe 100zł, a upper i część z tyłu jest nadal gruba na kilka milimetrów, więc gówno te dziurki dadzą jak w lato i tak zazwyczaj nie wieje. No może podczas biegu ( w końcu do tego zostały stworzone te buty ) ale podczas chodu to nic nie da.

@Ravciu: Ja tylko z flyknitu. Mam racerki, ale słabo ze
  • Odpowiedz
@wzor_fizyczny: Miałem buta w dłoni i na nogach - to samo tylko z dziurkami, które w niczym nie pomogą podczas chodu w trakcie lata. No chyba że będziesz szedł z jakimś wiatraczkiem przed nogami by mieć przepływ powietrza xDD
  • Odpowiedz
@wzor_fizyczny: dobrze Ci Kolega Mirasek powiedział. To co wrzuciłeś to czwarta wersja UB. Początkowo wyszły jako buciory do biegania tylko dla bab. Ultrawygodny but, aczkolwiek na moich girach mają tendencję do odklejenia boosta od reszty buta. I rzeczywiście - UB niejednokrotnie da się kupić w okolicy 300 złotych, czy to na stronie adidasa czy na polskich lub zagranicznych sklepach buciarskich.
  • Odpowiedz
@MZ23: mireczku, czytaj wyraźnie. modelu CQ0022 w tamtym czasie nie dało się taniej znaleźć, a nie interesował mnie żaden inny. jak wy sobie w życiu radzicie bez umiejętności czytania ze zrozumieniem? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz