Wpis z mikrobloga

Nadszedł czas wymiany telefonu mojej żony tj LG G4 który jest super ale jednak bateria działająca 12h to jednak skabo. Zależy mi na tym żeby nowy telefon robił w słabym oświetleniu dobrej jakości zdjęcia, wystarczy mi poziom G4 i żeby bateria trzymała ok 18h-24h. Miala przez tydzień Samsunga j3 ale aparat w nim to sraka. Co jest godnego polecenia za jakieś 750pln? Myślałem o redmi note 7 od majfrendow a może jakiś Asus Zenfone m2?

#telefony #xiaomi #zenfone #lgg4
  • 10
@ZjadamChmury Zmieniłem tego LG na RN 5 i wszystko prócz zdjęć właśnie jest mocno in plus. Może zwiększ budżet? Bo akurat aparat w G4 to imo wciąż daje radę. Nie wiem jak asusy, podobno robią lepsze zdjęcia od xiaomi ale czy to poziom g4..?
@ZjadamChmury U mnie bateria leciała w oczach i potrafił się już grzać przy byle czym, odpalenie ładniejszej gry to już w ogóle była masakra. I jeszcze przygoda z bootloopem. Możesz zaryzykować z zamiennikiem baterii, z pół roku powinno być lepiej.
@Ademu ok dzięki. Czyli już android 9 nie zagości ale przynajmniej nakładkę aktualizują. A poprawki bezpieczeństwa ostatnie są z kiedy?
Coś przypadł mi do gustu note 7 pro ale muszę zebrać informacje jak to xiaomi dba o starsze, nie prestiżowe modele.