Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kim jestem waszym zdaniem? mam 2x lat, obecnie mam dobrą pracę, zarobki na poziomie 3000-3800 tys zł, bmw 5, ale tak, dalej prawiczek mimo ze juz w wieku 14 lat miałem szanse stracić dziewictwo z rok starszą dziewczyną która była szalenie zakochana we mnie, przyjezdzała rowerem 20km do mnie, ale nie wykorzystałem tego, nie mam problemów z kobietami, śmiesznie to brzmi mając 2x lat będać prawiczkiem ale wiele lasek było we mnie zakochanych, z wieloma się spotykałem, wiele było mocno zainteresowanych, wysyłały nudeski itd, na 18stkach wyprowadzałem po dwie z sali, nawet tych w związkach. Mając 19-22 lata wyrywałem 15 letnie blondyny takie typowe Julki i Oliwki, w pracy dobre relacje z szefostwem, kierownictwem i współpracownikami, z tymi najwyzej postawionymi jestem nawet na TY, nie wychodzę, nie imprezuję, ale mimo to wszyscy mnie znają, dawni znajomi ze szkół widząc mnie z daleka pierwsi machają ręką z bananem na twarzy, nawet z blisko 40 letnią fryzjerką jestem na ty, sama zaproponowała zebyśmy mówili sobie po imieniu, starsze kobiety nazywają ciasteczkiem, zycie socjalne wygląda tak jak wyzej ,wspomniałem, ze nie imprezuję, nie mam przyjaciół, ale mimo to nie wiem czy wzbudzam zaufanie czy co, ale od kilku osób brałem i biorę zioło, do tego chyba trzeba jednak wzbudzać jakieś zaufanie i być w pewien sposób powazanym w zyciu socjalnym... są jeszcze jakieś rzeczy ale teraz nie wymienię, wyleciały mi z głowy, najwyzej pozniej. Z jednej strony taki trochę przegryw ale tak jakby przewazały rzeczy normalnego gościa, nie wiem juz co o sobie myśleć...

#przegryw #tfwnogf #stulejacontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 11
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: moglbus miec i 40 lat kiedy bedziesz mial pierwszy raz jesli bedziesz po prostu fajnym facetem a ty uzalasz sie nad soba i uwazasz ze najwazniejsze jest ile zarabiasz. Kobiety sa tez z kasjerami z biedry albo kierowcami autobusu miejskiego ktprzy jezdza passatem po pracy wiev moze problem w tym jaki jestes a nie w tym co masz
  • Odpowiedz