Wpis z mikrobloga

Ulane Bingo 59! Ehh to uczucie kiedy padło 13 haseł oraz BINGO, a człowiek i tak czuje niedosyt, bo od pierwszego potrójnego skreślenia w historii gry dzieliło nas tylko jedno słowo, które sobie powtarzam- JA PIERMANDOLE. Wyniki:
audycja zawiera lokowanie produktu- na wstępie #kieleckiulaniec podnieca się zajekurniabistym robotem sprzątającym, z którego materiał na testschabie, chyba w przypływie szczerości (XD), nazwał prezentacją, bo to nawet nie recenzja

testschab peel 1:23- info o superodkurzaczu na testschabie!

MIEDZIANY MACGYVER- 1:46 szczegółowa analiza wykresu czujnika pierdów. Wniosek- w Copper Mountain pod domem gubernatora bebzunatora #!$%@? najmocniej XD

szafa vs język polski 2:33 "Kasia WCZOREJ robiła". #!$%@?, co on ma z tymi końcówkami słów "dzisiej" i "wczorej"? Jest tu ktoś ze Świętokrzyskiego? To jakaś lokalna/wojewódzka gwara? Pytam serio. "TUTEJ ja problemu nie zauważam, bo to już sobie DRUGO stoi."
Przy okazji ustrzelone hasło JANUSZ PRZY KORYCIE. #!$%@?łeś oliwę, ale nic się nie stało (czytaj- nie stworzył się jad kiełbasiany)? No to #!$%@?, znaczy że w internetach nie mieli racji.

COMBO! PRUSAK- 3:38 - #ussponton siedzi w samochodzie w myjni i ogląda program. Przecież trzeba jakoś efektywnie wykorzystać te aż 10 minut pracy myjni! Taka CIEKAWOSTKA 3:57. A że nic nie słychać kiedy szczotki #!$%@?ą o karoserię? Oj tam oj tam #bebzunlogic

JAPKO FAP 4:28 - płacz przez półtorej minuty nad tym że genialne hołmkity z japkiem nie działają. Dojdź do wniosku że to musiała być instrukcja prosto z CHIN lub akcesoria fibaro. Bo przecież to niemożliwe żeby amerykanie spod znaku japka coś spiermandolili ( ͡° ͜ʖ ͡°)

CO CO CO COMBO BREAKER! O ŻESZ KURNIA, OD CZEGO BY TU ZACZĄĆ. Od 7:44:
-zakupy w galerii- check
-macanie wszystkiego- check
-przy jednoczesnym nagadywaniu MARIANA żeby STESTOWAŁ nowy niepotrzebny sprzęt- check/check

Konrad- 9:03 japkowy specjalista ocenił giwerę Mariana jako ciężką i fajną (dopiero teraz zdałem sobie sprawę jak brzmi to zdanie).
#mocnyvlog
PatoPaczacz - Ulane Bingo 59! Ehh to uczucie kiedy padło 13 haseł oraz BINGO, a człow...

źródło: comment_08JRb1PQfKkA9aSRFJHWhDfmmo2M6VAC.jpg

Pobierz