Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Właśnie sobie zdałem sprawę, że chyba nie umiem szukać pracy.
Przeglądam ogłoszenia na różnych portalach i w każdym ogłoszeniu coś mi nie pasuje, a jak pasuje to sprawdzam opinie na gowork i się zwykle się zniechęcam, albo wynajduje jakieś inne pierdoły i wyobrażam sobie jak fatalne warunki pracy mogą być w danej firmie. Strasznie się przez to blokuję. Jak już znajdę jakąś odpowiednią ofertę i w moim odczuciu adekwatną do moich kompetencji, to nie ma odzewu.
Możecie dać parę wskazówek jak znaleźć pierwszą prace bez doświadczenia? Co można w CV wpisać, żeby nie wyglądało na puste? Żadnego doświadczenia zawodowego nie mam, jedynie praca na budowie po maturze (ale to i tak bez umowy), angielski między B1/B2, całkiem dobra znajomość worda/excela, no i jeszcze jestem na pierwszym roku studiów zaocznych związanych z finansami.

#praca #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kptant
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 5
  • Odpowiedz
  • 3
Zacznij wysyłać CV i chodzić na rozmowy kwalifikacyjne, jak Ci nie będzie pasować to nie musisz brać tej roboty, przerobisz kilka rozmów to się trochę otrzaskasz w temacie, a może uda się z kimś w miarę normalnie dogadać i zacząć prace. Wpisz w CV że pracowałeś na budowie, chyba każdy zrozumie że nie masz referencji
  • Odpowiedz