Wpis z mikrobloga

Babciu, ta skrobaczka jest ZAJEBISTA. Jak dla mnie deklasuje słynną murskę. Nie wiem jeszcze jak z zywotnością i czy po pewnym czasie krawędzie się nie stępią, ale narazie jest czad! #itemyzchin #gadzety ##!$%@? #allegro

Filmy nagrane przed momentem

Szyba przednia
Szyba prawa
Szyba lewa

Cudów się nie spodziewałem. Filmiki na youtube zbyt wiele nie pokazywały, ale to jest naprawdę POTĘŻNA skrobaczka do szyb. raz dwa, cyk cyk i gotowe!

Aliexpress 2-3 usd
Allegro (u mnie) - 15zł (maść na ból dupy gratis jak ktoś napisze w wiadomości do sprzedającego ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
kravjec - Babciu, ta skrobaczka jest ZAJEBISTA. Jak dla mnie deklasuje słynną murskę....
  • 38
  • Odpowiedz
UWAGA

Jak do takiego gównianego oszronienia co na filmiku jest pokazany potrzebujecie drapaczkę to chyba mieszkacie gdzieś w STOLYCY i 1 cm śniegu to dla was klęska żywiołowa.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@schreder elastyczna na tyle ze dopasowywuje sie do wypuklosci szyby z zewnatrz. Nie wiem czy na tyle zeby sie dopasowala do wklęsłości od środka
  • Odpowiedz
@kravjec: Jak to działa? ;D Przecież to po prostu przykładasz do szyby i odchodzi jakby to nie był lód tylko proszek do pieczenia ;pp Na zamrożone szyby też tak działa? xD
  • Odpowiedz
@wisnia6666: Panie. Peugeot 308 czyli niby nie dziurawy złom, optrzepuje z butów śnieg, wywalam wodę z dywaników (gumowych) i mam dwie torebki wchłaniające wilgoć i nie pomaga :S
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@blaiseblaise: nie wiem czym jeździsz, ale to się zmieści w każdym aucie które jest dostępne na tej planecie i nawet w matizie nie będzie robić problemu
  • Odpowiedz