Wpis z mikrobloga

Trochę głupio wyszło, według BBC Nantes zażądało od Cardiff pierwszej wpłaty za transfer Emiliano Sali. Według umowy cała kwota transferu ma być płacona w ratach przez 3 lata, minął termin pierwszej wpłaty. Cardiff nadal nie jest pewne jak wygląda sytuacja z ubezpieczeniem. Poza tym nadal prowadzone są próby wydobycia ciała piłkarza i według mnie to trochę kiepski czas ze strony Nantes żeby wystosować takie żądanie, słuszne swoją drogą, ale z czasem nie trafili.

źródło #pilkanozna #transfery
  • 14
  • Odpowiedz
@NowyJa: Niby tak, ale myślę że mogliby poczekać aż zostanie pochowany i dać Cardiff trochę więcej czasu na uporządkowanie sprawy z ubezpieczeniem.
  • Odpowiedz
@Minieri: Dla mnie większym wstydem jest to ze Cardiff zaczyna zwlekać i chyba próbuje jakkolwiek nie zapłacić. Umowa podpisana była a kwota transferu dla Nantes to duże pieniądze.
  • Odpowiedz
@utede: Na ten moment Cardiff próbuje uzyskać pieniądze z ubezpieczenia zawodnika, wiedzą że muszą zapłacić, ale nie wiedzą jeszcze ile muszą wyłożyć na czysto. Wiadomo że biznes, ale Nantes mogłoby trochę poczekać biorąc pod uwagę okoliczności.
  • Odpowiedz
@Minieri: No nie zgodzę się. Równie dobrze samolotu i ciała mogliby nie znaleźć dłużej i z ubezpieczeniem by czekali może i nawet miesiącami. Przykra sprawa ale Nantes powinno dostac kasę na czas.
  • Odpowiedz
@Minieri: @utede: było pewne, że będą się żreć o pieniądze. Nikt nie chce być stratny, a ktoś będzie musiał. Ale zgodzę się z Minierim, że mogli troszkę poczekać aż "trup ostygnie" i opadną emocje.
  • Odpowiedz
@Minieri: pamiętaj, że gra toczy się o duże pieniądze, życie jest brutalne i nikt nie będzie odmawiał sobie tylu milionów nawet w takich okolicznościach, ludzie się ze sobą żrą świeżo po pogrzebie o mniejsze kwoty a co dopiero 20 milionów
  • Odpowiedz
@Poro6niec: No ale wiadomo że Nantes te pieniądze od Cardiff dostanie, tak wynika z prawnej umowy, rozchodzi się tylko o termin i tutaj jak @SpiderFYM wspomniał Nantes miało te pieniądze pewnie wliczone w wydatki bo inaczej jestem pewien że poczekaliby aż Cardiff dostanie odszkodowanie a Sala zostanie pochowany.
  • Odpowiedz
@Minieri: IMO tutaj tylko i wyłącznie powinno się pisać o tym jak #!$%@? zachowuje się Cardiff nie przelewając kasy na czas i próbując ugrać coś na tej sytuacji i to oni tańczą nad grobem
  • Odpowiedz
@laki1: Cardiff jest zobligowane prawnie żeby zapłacić całą kwotę, wystarczy że Nantes pójdzie na drogę sądu sportowego. Oni doskonale wiedzą że muszą zapłacić, ale na ten moment chcą pewnie najpierw dostać pieniądze z ubezpieczenia. Warto też i zrozumieć ich sytuację - muszą zapłacić za piłkarza którego nigdy nie dostali i który miał im uratować sezon i utrzymać ich w lidze. Nie wydaje mi się że nie chcą zapłacić, myślę że
  • Odpowiedz
@Minieri: Nie rozumiem w ogóle tego tłumaczenia z ubezpieczeniem, to co jak go kontraktowali to nie mieli w ogóle kasy? Dlaczego nagle potrzebują hajsu z ubezpieczenia?

Jak dla mnie to wiadomo to jest tragedia, ale przelewasz kase i rozliczasz swoje kwestie we własnym zakresie, a nie jeszcze obciążasz tym jeszcze kogoś. Dla mnie to zdecydowanie zachowanie nie fair.
  • Odpowiedz