Wpis z mikrobloga

Toście, #!$%@?, wybrali republikę xD Pomiędzy trzema absolutystycznymi monarchiami. "Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą" xD

Decyzją tworzącą Polskę i określającą jej przyszłość dostajemy po 30 infamii. Innymi słowy, bez protektora jednego z państw zaborczych nie ma co grać.

Właśnie jestem po gangbangu, gdzie Wielkie Mocarstwa Europy zniszczyły Republikę. Tak na oko 60k mojej wyciułanej armii z zasobami starczącymi na dwa miechy wojny vs. ok. 400k armii europejskich, gdzie zapewne mogą tę liczbę zdublować xD

Ja w zasadzie nawet dalej chciałem grać taką zgwałconą Polską wam na złość, ale niestety Rosja nas anektuje i koniec gry.

Także wybaczcie za ankietę, ale sam wybiorę jednego króla. Mam bardzo fajny pomysł na poprowadzenie tego, tak żeby wyszła historia alternatywna, nie absurdalna.

Zamiast Francji i Marsylianki wstawcie sobie Mazurek Dąbrowskiego i Polskę. Tak to w skrócie wyglądało.

#concertofeurope #victoria2
Camilli - Toście, #!$%@?, wybrali republikę xD Pomiędzy trzema absolutystycznymi mona...
  • 2
@Camilli Bierz Habsburga, dodaj tag dla Księstwa Cieszyńskiego i rób PU (puppet). Sojusz z Austrią jako najsłabszą z trójki akurat pasuje.

BTW, nie dało się dostać w sferę Francji czy WB? Powinni cię bronić.