Wpis z mikrobloga

@daamianno: Na pomorskiej w Krakowie masz Fbrokers.pl - korzystaliśmy u usług jednego z Panów tam pracujących - został polecony przez bliskich nam znajomych, potem my poleciliśmy go dalej, poszło dalej i dalej. Wszyscy byli zadowoleni. Jeżeli jesteś zainteresowany to dane wyślę na priv.
Nie potrafisz znaleźć dobrej oferty, tylko ktoś za ciebie musi to robić?


@misiaczkiewicz: ten argument nie jest nawet inwalidą. To kadłubek bez rąk i nóg. Takie samo zdanie masz o lekarzach, mechanikach, ekipie remontowej, programistach? Są ludzie, którzy zajmują się danym tematem zawodowo i wiedzą więcej niż szary człowiek. Ale zawsze możemy wrócić do czasów pierwotnych i wszystko będziemy robić sami....
  • 0
@daamianno jeśli szukasz doradcy odnośnie kredytu hipotecznego to mogę Ci polecić mojego przyjaciela. Gwarantuje najniższą ofertę na rynku. Jak coś to pw
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@misiaczkiewicz: hmm, a może doradca finansowy wie lepiej, zna jakieś tajniki jak korzystnie dostać kredyt?
Przy kupnie produktu za pół miliona oszczędzanie kilku stówek to januszowanie.
@daamianno: przez 1ekspert załatwiałem, nie mam porównania do innych, ale tutaj nie mam się kompletnie do czego przyczepić. Szybko i sprawnie poszło.
Co do tych sieciówek - szukałem opinii o niektorych, ew. konkretnych ludzi, ale często były skargi, że się #!$%@?ą i nie popychają nic do przodu tylko trzeba ich poganiać.
U mnie od 1. wizyty do decyzji minęło może 2-3 tygodnie, a troche pokręcone finanse miałem (działalność i kilka innych