Wpis z mikrobloga

Liczba troli na wykopie przekroczyła chyba już masę krytyczną. Mam wrażenie, że sami siebie plusują, komentują i minusują. Po godzinie od dodania znalezisko o przekazywaniu dokumentów IPN amerykanom jest na głównej z ponad 230 wykopami. Jedynie kilku Mireczków próbuje ratować sytuację dodając linki w powiązanych.

Punktując: źródłem newsa jest portal wolnemedia.net, który
a) na głównej stronie ma film z youtube z kanału killuminati o jakimś zamku dla okultystów
b) każdy kto się zarejestruje może tam publikować.
c) nie wiadomo kto jest administratorem danych osobowych użytkowników
d) Artykuł został opracowany na podstawie: Niezalezna.pl, która relacjonuje stanowiska IPN, który mówi, że chodzi o udostępnienie a nie przekazanie, Twitta ambasador USA, która dementuje informacje o powiązaniu akt z kwestią "fort trump" i źródła są sprzeczne z wnioskami w artykule
e) źródłem artykułu są: ZmianyNaZiemi.pl ( ͡ ͜ʖ ͡)
f) autor artykułu napisał: "wygląda na to, że na wszelki wypadek wypełnimy oczekiwanie ambasady USA. Wybrane teczki IPN rzeczywiście trafią do Waszyngtonu i zasilą kolekcję Muzeum Holokaustu! " - nie podając lub cytując jakiegokolwiek źródła g) autor stwierdza, że: "Co więcej ci, którzy nas podbili raz za razem szantażują nas, że sobie pójdą i zostawią nas na pożarcie sąsiadów, z którymi również przez nich się skłóciliśmy." - ignorując zupełnie źródła, które podał na końcu artykułu.
h) nikt tego nie przeczyta, bo jest późno
i) #zalesie #wykop #fakenews
  • 5
  • Odpowiedz