Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#seks #anonimowemirkowyznania #rozowypasek #niebieskipasek

niebiescy - co kobiety robią źle podczas seksu? różowe - co partolą niebiescy? pytam ogółem, od "gier wstępnych", przez oralne / analne / waginalne penetracje, finały, całą otoczkę etc. rzucajcie luźno.

nie mam na myśli odpowiedzi typu: brak czułości, tylko technikalia - z partnerką się raczej nie rozmawia w tonie: jak robisz mi loda to coś tam coś tam, i vice versa, spróbujmy tutaj anonimowo. jakie błędy wg was popełniają kobiety / mężczyźni w łóżku?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 21
  • Odpowiedz
dobra, może zamiast ogólników ktoś odpowie anonimowo, ale konkretniej, typu traktowanie swoich narządów, stymulacja / brak / nie taka, preferencje pozycji, nawet durnoty typu: robi coś za szybko, niech to będą takie apele do różowych / niebieskich kochanków, żeby w inny sposób następnym razem podeszli do partnera.
  • Odpowiedz
ElfickiDaniel: "z partnerką się raczej nie rozmawia w tonie: jak robisz mi loda to coś tam coś tam, i vice versa" - no właśnie tak normalni i dojrzali emocjonalnie ludzie rozmawiają. Jak niby inaczej mają sobie przekazać to, że druga strona mogłaby coś robić inaczej, mają sobie na kartce narysować czy co?

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

  • Odpowiedz
CzarodziejskiJabol: Gra wstepna trwa cały dzień. Kobiety nie rozgraniczają (zazwyczaj, oczywiście ze są wyjątki) relacji, seksu i życia codziennego. Nie wyrzucisz smieci chociaż Cię o to prosiłam czwarty raz, a ja zrobiłam dla nas obiad i posprzatalam mieszkanie - nie ludz się, ze będę miała dziś ochotę na seks. Widzę to samo u koleżanek jak rozmawiamy o naszych facetach. Seks zaczyna się dużo wcześniej i najważniejszy jest budowany nastrój wiele godzin
  • Odpowiedz
RycerzePrzegrywu:

CzarodziejskiJabol: Gra wstepna trwa cały dzień. Kobiety nie rozgraniczają (zazwyczaj, oczywiście ze są wyjątki) relacji, seksu i życia codziennego


DOKŁADNIE, ale to cos czego nigdy faceciki nie zrozumieja, tylko wielki pan wyglasza instrukcje "zajmij sie benizem"
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania przykładowo laska robi loda, ale widać, że robi bo wypada, albo chce dobrze, ale widać, że jej to nie kręci w ogóle. Ciężko w sumie taką winić, szczególnie jak chce sobrze, ale jak coś takiego ma miejsce to mi się odechciewa. Co do loda to raczej lepiej powoli, głęboko, a nie szybko i szarpiaco. Co do seksu, trzeba być po prostu otwartym na potrzeby partnera i jest git :)
  • Odpowiedz
SystematycznaElfka: - nie wiedzą gdzie jest łechtaczka
- trudno im pojąć, że kobieta może dojść bez wkładania penisa/palca
- obrażają się jeśli kobieta nie dochodzi (bo najwyraźniej coś z nią nie tak)
- i tak jak wyżej: gra wstępna zaczyna się długo przed samym seksem (komplementy, miłe ( ͡° ͜ʖ ͡°)smsy, jakieś buziaki), im bardziej kobieta będzie zadowolona tym bardziej będzie chętna
- jak całują to wpychają język do gardła
- plus kobiety mają wiecej niż 3 strefy
  • Odpowiedz
Czik czik czik : Faceci:
1) Za szybko zabierają się za stymulację łechtaczki. Jak jeszcze nie jesteśmy podjarane to wcale to nie jest przyjemne.
2) są są mało śmiali, pytają czy mogą zdjąć to i zrobić to, trzeba robić a nie czaić się i poytac, jak się mi nam nie spodoba to powiemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3) za bardzo zależy wam, żebyśmy my doszly- czujemy presje wtedy ciężej. Nie jesteśmy facetami z nie zawsze musimy dojść żeby było nam fajnie
4) jak coś się nam podoba, to na boga nie przerywajcie, nie zmieniajcie pozycji. Kontynuujcie po prostu (
  • Odpowiedz
PlujacaFranca: Mi przeszkadza (albo inaczej) lubię jak... a różowa tego nie robi tak często jak bym chciał (co nie znaczy ze nigdy jej się to nie zdarzyło)......

Nie lubię jak przy lodziku skupia się tylko na żołędziu. I szarpie nim jak by to był jakaś wajcha zmiany biegów od stara.

A mogła by chwycić ręka jajka albo polizać je językiem, przejechać ustami po całym penisie. Jakies parzenie Herbarty (#pdk)
  • Odpowiedz