Wpis z mikrobloga

#kpop #muzyka #blackpink #jennie

#kpoptop100 <- tag do obserwowania

Lista do wołania https://mirkolisty.pvu.pl/list/Ifx26nvsJJGPaYPj

15/100

JENNIE - SOLO

Dzisiaj Jennie z Blackpink w solowym debiucie w utworze "Solo". O samej grupie nie będę pisał, bo zrobiłem to już we wpisie 3/100 Na początku trochę się wystraszyłem, że Blackpink się rozpada, ale potem poczytałem, że każda dziewczyna ma mieć solowy utwór i następna ma być Rose ( ʖ) Także czekamy.

Utwór zaczyna niebieski Aston Martin Nie no, żartuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Piosenkę oczywiście zaczyna nie kto inny jak Jennie. W sumie wcześniej jakbym miał stawiać kto z Blackpink poradzi sobie w solowym występie, to wybrałbym właśnie Jennie. Moim zdaniem ma najsilniejszą osobowość sceniczną.

Bitch nanan solo Oczywiście "bichi" po Koreańsku oznacza "shining" jednak bądźmy poważnie, przecież wszyscy, łącznie z osobami w YG Entertainment wiedzą jak to brzmi.

Jedno z moich ulubionych ujęć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zrzucenie białej "niewinnej" spódnicy i pozostanie w czarnym body(?)

Jennie bardzo źle jest w spiętych włosach ( ͡° ʖ̯ ͡°) kto to w ogóle wymyślił? (°°

Patrzcie jak Jennie płacze ( ͡° ʖ̯ ͡°) boże jaki żal :((

Now Im going slow mode i ta zmiana melodii, coś pięknego ()

Solowy debiut Jennie muszę uznać jako bardzo udany. Uciągnęła ciężar całości utworu i pokazała tym, że nie jest mocna tylko w grupie (jak polscy dresiarze)

#ladnapani #koreanka Jennie w komentarzu
M.....m - #kpop #muzyka #blackpink #jennie

#kpoptop100 <- tag do obserwowania 

...
  • 5
  • Odpowiedz