Wpis z mikrobloga

Jaką linię td robić najlepiej pod misje i po prostu pod fun z gry? Niekoniecznie musi to być linia do czegoś przydatnego na cw.
Mam jeszcze zniżki świąteczne do VII tieru i chcę je wykorzystać albo na jakąś linię td, albo do AMX 50 100.
Dodam, że dla ruskich i amerykańskich td mam załogi 2-3 perkowe, które mi zostały z premek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wot
  • 10
@Longi a potem do e4 bo masz moduły odblokowanie. Ja tak właśnie robię w tej chwili. Do 8 tieru gra się fajnie, później masz mozlone ciężkie czołgi i trzeba na początku podjąć decyzję gdzie się jedzie. Ale odwdzieczaja się siła ognia i pancerzem
@Longi: Też pierwsze co pomyślałem o tej linii, ale dopiero co dobiłem do typa 5 i nie wiem czy starczyłoby mi nerwów na kolejne X bitew powolnymi klockami. xD

A linia do e4, jako typowo pod random da się lubić?
@Porygon: Teraz dopiero na tanks gg zobaczyłem, że jest taki fajny przeskok na VIII. Tym bardziej, że T28 potrzebuje niewiele expa.
Chyba tak zrobię, może do czasu wymaxowania Prototypa znów najdzie mi ochota na wolne potwory. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@xD______xD: Szwedami grałem na testowym dawno temu i kilka randomów i o ile grało mi się nimi bardzo przyjemnie, tak wiem, że szybko by mi się
@Michalczewsky: Lepszy od większości tdków, jednak nerf nieźle go pokiereszował i zrobił się mułowatym częściej przebijalnym klocem. Na 8 możesz szaleć, na X jednak już trzeba ostrożniej. Chcesz wiedzieć jak dobry jest dany czołg? Spójrz w jakiej ilości pojawia się w randomach :)