Wpis z mikrobloga

@simondon: Powiem szczerze, że nie używam karty revolut zato posiadam konto na skrillu gdzie otrzymałem kartę fizyczną mastercard za pomocą której mogę wypłacać kasę w bankomatach/płacić nią gdziekolwiek chce. Wiem, że sporo osób grających na p* używa revoluta, więc razdze poczytać forum pokerstrategy bo tam na pewno znajdziesz odpowiedź.
pokerstars->skrill->sts


@clapex: a skrill nie blokował PS ? jakiś czas temu był taki problem

rozumiem, że sts przyjmuje wpłaty ze skrilla, a z sts jak wypłacasz ?
@zino: mi nigdy nie blokował, zawsze w ciągu 5min mam na skrillu. Zgadza się. Cały proces od PS do konta bankowego maksymalnie trwa godzinkę
@clapex: jak wpłacasz skrill > sts, czy sts pozwala dalej wypłacić na konto bankowe, czy są jakieś warunki, czy trzeba było wcześniej wpłacać tam z tego konta bank., i kwestia prowizji: ps > skr > sts jakie prowizje płacisz ?
Wystarczy, ze jak wpłacisz ze skrilla na sts to puścisz kupon za 2zl i wyplacisz. Bo bez puszczenia zakładu chociażby za to 2zl twoja wypłata z des razy przejdzie a za trzecim będzie zablokowana jak transfer środków i mogą zablokować opcje wpłaty skrill (miałem tak ale napisałem do nich maila i odblokowali spowrotem bez problemu. PS>skrill(to ta różnica kursu jest jedyna prowizja) bo skrill>sts nie bierze ani grosza za to p