Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirki,

你好 oraz 新年快乐,万事如意

Nadszedł dzień kiedy #banggood oficjalnie otwiera swoje konto na wykop.pl.
Wielu było przed nami, ale po nas następnych już nie będzie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziś pragniemy się przywitać i podzielić dobrą wiadomością, że będziemy tu z Wami.

Zapraszamy do obserwowania nas i zostawienia #zebroplusy gdyż już jutro z okazji Chińskiego Nowego Roku wystartujemy z rozdajo (teraz nie tagujemy specjalnie).

Co będziemy tutaj robić?
Odpowiadać na Wasze pytania, organizować konkursy i rozdajo. Przygotujemy kupony specjalnie dla użytkowników wykop.pl.

Może cyklicznie kupony specjalne w #niedzielabezhandlu ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dajcie znać w komentarzu co o tym sądzicie.


Zatem jeszcze raz 你好 i zapraszamy do obserwowania naszego profilu.

Pozdrawiamy
Zespół @BanggoodPolska
BanggoodPolska - Mirabelki i Mirki,

你好 oraz 新年快乐,万事如意

Nadszedł dzień kiedy #ban...

źródło: comment_pBE5ljTqLyqFkrAMXbR67MzdjpW5bwTt.jpg

Pobierz
  • 35
@BanggoodPolska: na BG mam 8800pkt i nawet nie wiem co z tym zrobić, bo zawsze jak coś chce kupić to na Aliexpress taniej, a jak już jest taka sama cena jak na Alii to nie mozna zbić punktami bo promo. No nie powiem... raz na jakis czas zrobią jakąś fajną promocję.
@BanggoodPolska: To nie ja krzyczałem o konieczność weryfikacji ostatniego konta, tak jak niektórzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie jest mi to też do niczego potrzebne. Tak czy inaczej witam na wykopie. Szybko zrozumiecie, że to bardzo specyficzne miejsce...
PS. Oj poprawka Mirku widać po tagach, że w sumie znasz wykop lepiej niż mi się wydaje.
@Zbiniu: Masz kilka możliwości wykorzystania kuponów:
1) https://www.banggood.com/pointsmall.html czyli kupujesz produkty za $X.XX + YYY punktów. Tam można sporo punktów zużyć więc polecamy sprawdzenie co jest dostępne w tym tygodniu.
2) Możesz obniżyć cenę punktami od 15%-20% zależnie od tego jakie masz konto VIP https://www.banggood.com/index.php?com=account&t=vipBenefits i ta opcja szczególnie jest przydatna przy droższych produktach.

Co do Ali to na naszą korzyść dodamy, że u nas możesz wybrać przesyłkę z ubezpieczeniem od
@vlodek2532: tym się zajmuje akurat dział płatności. W styczniu było kilka osób na urlopach. Od 02.02.2019 już część zespołu ma wolne. Jeśli do 10.02.2019 nic się nie zmieni to napisz do nas wiadomość prywatną to 11.02.2019 sprawdzimy co w tej kwestii dało by się zrobić. W tym tygodniu, z uwagi na przerwę, może to być dość mocno utrudnione.
@BanggoodPolska ogółem to pluje na was jak na gearbest po ostatnich akcjach i tyle. Gdyby ktoś w dobrych cenach sprzedawał lampki xanes poza wami to bym u was nic nie kupował bo nawet blitzwolfa już wolę kupić na Aliexpress. Dziękuję, nie pozdrawiam