Wpis z mikrobloga

@sentoxo no tak, ja na innych głośnikach słuchawkach też słyszę dobrze. Chodzi mi o wbudowane głośniki. Mam tego laptopa parę dni więc nie wiem jak powinno być.
@slecrumi: Na głosnikach 20% i słysze dobrze. Wczesniej miałem win 7 poł roku czy dłużej i może troche głosniej było bo pamietam zawsze był mocno przyciszony. Wczoraj ssd zamontowałem i działa fajnie. Jakie podzespoły masz i za jaką cene?
@slecrumi: Ja dałem 520zł za 500GB HDD, 4GB, i5 3320m, 6 miesięcy Door 2 Door, podświetlona klawiatura, bateria orginalna 9-komorowa.
1000zł to dużo jak na t430, zwłaszcza teraz kiedy dysk 240GB kosztuje ~170zł. Żeby jeszcze ten t430 był lekki a jest ciężki jak cholera xD t450 to już lekki fajny laptop, ostatnio widzialem licytacje z 16GB ramu, ssd, dotykowy ekran, poszedł za 1300zł.
Chora cena, za 800zł kupowałem X250 chyba 4 miechy temu, też 256 mlc/8gb i prawie nowe baterie.
Co do TP windows sam z siebie ma odpowiednie sterowniki i niema sensu wgrywać innych, dopiero chipset/vga lepiej wgrać samemu
@slecrumi: jesteś dalej zainteresowany sterownikami? W T530 stosowałem sterowniki od innego modelu Lenovo (któryś Yoga), który ma tą samą kartę dźwiękową. Poprawa była spora. Trzymam ten plik na dysku to mogę go wrzucić na dysk google np.