Wpis z mikrobloga

Nie oglądam ostatnio mitomana dla zdrowia psychicznego, nie mogę już zwyczajnie słuchać jego pierdo...
Ale gdzieś przeczytałem że dziadzia mówił że Magda jest w kiepskim stanie. Mi sie wydaje że on tak pieprzy żeby wziąć ludzi na litość i żeby zbiórka ruszyła.
#jaktoogarnac
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CzopWsza: no oczywiście że tak mówi właśnie po to, mówi że od pierwszego filmiku bardzo dużo się u nich zmieniło i u niej, a przecież jest dokładnie w tym samym stanie co wcześniej, nadal nic nie robi, napewno nadal kradnie jak Jacka nie ma. Jedyne co powiedział prawdę to to że może się jeszcze bardziej stoczyć po rozprawie
  • Odpowiedz
@CzopWsza:
Rozmawiałam jakiś czas temu z psychiatrą o Magdzie. Wg jej opinii Magda jest chora i wymaga diagnozy oraz leczenia. Ona się nie nadaje w takim stanie do pracy. Wg psychiatry stan Magdy znacznie się pogorszy po rozprawie sądowej, wtedy wszyscy "przekonają się jak bardzo Magda jest chora" - słowa psychiatry
  • Odpowiedz
  • 4
@bartekbkr #!$%@? mnie ze nikt z tym nic nie robi. Dzban wysterował ludzi na kilkadziesiąt tysięcy, poupychal alkoholików w państwowych instytucjach i otwiera kolejną zbiórkę jak gdyby nigdy nic, a tępe Grażyny jeszcze mu klaskaja.
Chwasty trzeba rwac natychmiast
  • Odpowiedz
@CzopWsza:
No widzisz... Psychiatra na odległość była w stanie określić, że z Magdą nie jest dobrze i coraz gorzej na przestrzeni czasu (oglądała z Magdą wszystkie filmy) tymczasem Jacek jednego ruchu nie zrobił aby pomóc Magdzie w tej kwestii
  • Odpowiedz