Wpis z mikrobloga

Spojrzałem właśnie na roadmap liska i nawet alpha sdk jest "in risercz" czyli zastanawiają się jak to zrobić. Przez cały 2018 nic nie wymyślili. Po co był ten rilanczu (oczywiście pytanie retoryczne: po to zeby kordek zarobił na was miliony) gotowego produktu nie zobaczycie przez kolejne lata. Gdyby jakas poważna firma typu Microsoft uznała że warto zrobić platformę do dappsow na blokczejnie to zrobili by to w 2 miesiące ale oni wiedzą że to nie ma żadnego potencjału biznesowego tylko stoi za tym naiwna i głupia idea wolności i decentralizacji..
#kryptowaluty #lisk
  • 5
  • Odpowiedz
@Ben-Jammin: BTW Kordek będzie występował na TOKEN2049 nie mogę się doczekać jego gadania jaki to blokczajn is amejzing technolodzy bo w sumie o czym miał by gadać skoro nie jest programista a jego zawodowe doświadczenie to jeden martwy projekt
  • Odpowiedz
@Ben-Jammin: a jestem, czytam, mam się dobrze :D
Spojrzałem właśnie na roadmap liska i połowa ostatniego etapu Alpha SDK tj. Architektura jest już kodowana.
Akurat Microsoft jest tutaj złym przykładem jako platforma do zdecentralizowanych aplikacji. Przykład przejęcia GitHuba przez MS oraz reakcja devów trzymających tam swój kod.
  • Odpowiedz