Wpis z mikrobloga

== ➡️ Wielki Konkurs GearBest na Chiński Nowy Rok ⬅️ ==

Chiński Nowy Rok rozpoczyna się 5 lutego, a my już teraz mamy dla was świetne nagrody. W tym najnowszym konkursie przeznaczonym tylko dla naszych fanów na Wykopie, może wziąć udział każdy, kto kupił kiedykolwiek produkt z jednego z europejskich magazynów GearBest.

A oto regulamin konkursu:

1. Należy pochwalić się zakupem, albo zakupami z magazynów EU GearBest - pokażcie co ciekawego zdobyliście i podajcie numer zamówienia w komentarzu
2. Należy dodać plus dla tego posta
3. Należy obserwować nasze konto na wykopie @GearBest_Polska. Jeśli jeszcze tego nie robiliście, to warto, ponieważ codziennie znajdziecie u nas porcję nowości, promocji i aktualności z naszego sklepu!
4. Trzy osoby z kolejno największą zebraną liczbą plusów do swoich komentarzy z zakupami z magazynów EU wygrywają te nagrody:

- Miejsce 1: Kupon $88.88-80 (Zaoszczędź $80 powyżej $88.88)
- Miejsce 2: Szczoteczka soniczna Oclean One Rechargeable Sonic Electrical Toothbrush
- Miejsce 3: Smartwatch Lenovo Watch 9

Czym są europejskie magazyny GearBest?

Magazyny GearBest zlokalizowane w Europie umożliwiają zakupy z szybką dostawą i bez cła. Warto korzystać, jeśli zależy wam na czasie wysyłki i chcecie uniknąć możliwych formalności celnych.

A oto ich lista:
Fast-08 i Fast-026: Polska
Fast-23: Czechy
Fast-30: Francja
Fast-29 Hiszpania
Fast-27: UK

Konkurs zamykamy rano 11 lutego. Życzymy powodzenia i wielu sukcesów w Roku Świni!

#konkurs #rozdajo #gearbest
GearBestPolska - == ➡️ Wielki Konkurs GearBest na Chiński Nowy Rok ⬅️ ==

Chiński N...

źródło: comment_xsODTbckOtsbKU1yGjKqcJo0JAAcKYG7.jpg

Pobierz
  • 25
@GearBest_Polska: 18111100997209256852 Drukarka 3d Tronxy X5S, przydała się do rozwinięcia działalności. Aktualnie pracuje średnio 23/7h, szkoda że doba ma 24h ;/ Gdyby były tańsze kupił bym zdecydowanie więcej. Kobieta już nie marudzi i nie wydaje pieniędzy na jakieś pierdołki, tylko mówi co by chciała wydrukować. Już nawet powoli zaczyna projektować. :)
@GearBest_Polska: 19012800974008315960 Na pierwszy post trafiłem, gdy w zwątpieniu zacząłem przeglądać wykop, po 20 minutach (°° rozpakowywania i parowania nowej szczoteczki Oclean One, kiedy stwierdziłem, że co ja robię ze swym życiem i po cholerę mi aplikacja do szczoteczki do zębów... (òóˇ)

No dobra, ostatecznie udało się sparować.

Zamawiane z 08 i paczka doszła inpostem
gobi12 - @GearBest_Polska: 19012800974008315960 Na pierwszy post trafiłem, gdy w zwąt...

źródło: comment_bb8G53DMf0EnB1rGhHIF7j4DIQWDAPDt.jpg

Pobierz