Wpis z mikrobloga

#kpop #muzyka #momoland

#kpoptop100 <- tag do obserwowania

Lista do wołania https://mirkolisty.pvu.pl/list/Ifx26nvsJJGPaYPj

9/100

MOMOLAND - BBoom BBoom

Przyznam szczerze, że kiedyś myślałem, że Mamamoo i Momoland to jeden zespół, tylko nie potrafię zapamiętać ich nazwy :D Szukałem właśnie tego utworu w audiotece Mamamoo i ku mojemu zdziwieniu nie znalazłem. Zespoły oprócz nazwy nie są podobne w niczym.

Jak dla mnie to "BBoom BBoom" i "BAAM" są bardzo do siebie podobne, a część rapowana to już w ogóle kalka.

Utwór rozpoczyna się bardzo fajnym bitem z dużą ilością basu. Następnie wchodzi Daisy którą najmniej lubię, chyba przez te odstające uszy.

Scena z zapchanym kiblem zawsze mnie rozwala xD

Do tej pory nie mogę się zdecydować czy bardziej lubię Nancy czy Yeonwoo Jednak zważywszy na to, że Nancy jest w połowie Amerykanką, to wybieram Yeonwoo.

Momoland to czołówka jeśli chodzi o seksowne tańce. Ruchy z refrenu naprawdę przyciągają uwagę. Bardzo podobne są też w innej piosence tego zespołu "BAAM".

Nie lubię rapu w tej piosence. Uważam, że rozbija on tempo utworu i jest po prostu słaby.

Najlepiej w teledysku wypadła jak dla mnie Yeonwoo Przez te 15 sekund zrobiła taką robotę, że aż miło popatrzeć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#koreanka #ladnapani Yeonwoo w komentarzu
M.....m - #kpop #muzyka #momoland 

#kpoptop100 <- tag do obserwowania 

Lista do...
  • 17