Wpis z mikrobloga

Budowany obecnie biurowiec Kulczyk Holding na Chmielnej w Wawie. Ma mieć tylko 80 metrów ale to dlatego że Kulczyk zmarł i plany inwestycji się zmieniły. Władze miasta z PO dały Kulczykowi (jak żył) w parę lat wszelkie niezbędne pozwolenia żeby mógł wybudować tam wieżowiec na 300 m. (najwyższy w Wawie). No ale Kulczyk to był kumpel PO i on wieżowce mógł budować w Wawie jakie chciał. https://www.urbanity.pl/mazowieckie/warszawa/chmielna-89,b1036
#polityka
Pobierz Thorkill - Budowany obecnie biurowiec Kulczyk Holding na Chmielnej w Wawie. Ma mieć t...
źródło: comment_yeZxv7dsi0hH9lwKp3LzPx83Mj3kfa93.jpg
  • 10
@Thorkill: W calej tej aferze nie chodzi o Kaczynskiego tylko o Radio Z. Jak wiadomo Agora tez jest zainteresowana zakupem wiec postanowili spalic finansowanie Fatrii, ktore ma dzialac na takiej samej zasadzie jak finansowanie tego wiezowca.

Niestety GW spalila tym samym watek Adamowicza, a PiS do tego umyl sobie rece po niewygodnym aresztowaniu Misiewicza.

Mysle, ze Fatria i tak kupi radio Z.
Do tej pory mnie dziwi, że kogoś dziw


@Ogar_Ogar: Mnie to absolutnie nie dziwi. Ja tylko zwracam uwagę jak władze samorządowe (wszystkie zapewne) grają (politycznie - towarzysko) warunkami zabudowy i innymi pozwoleniami. Jak ten cały przebieg postępowania jest uznaniowy i przez to narażony na potencjalną korupcję.
Ja tylko zwracam uwagę jak władze samorządowe (wszystkie zapewne) grają (politycznie - towarzysko) warunkami zabudowy i innymi pozwoleniami.


@Thorkill: Oczywiście patrz Kraków miasto przyjazne deweloperom ;) To tak samo konserwator zabytków może ci się przywalić do wszystkiego, albo stwierdzić, że rób co chcesz tylko zachowaj kilka fresków.