Wpis z mikrobloga

StypaShore powoli dogorywa, więc czas na drobne podsumowanie:

W/g mnie

WYGRANI:

- Guzik, niewątpliwy wzrost sympatii, dał się poznać wielu ludziom jako prostolinijny, umiarkowanie-dymogenny cham, na tle ekipy jedyny z werwą i życiem.
- Puczi. Zaangażowanie, ochota, widać frustracje z zachowania reszty gwiazdorów. Zdecydowanie plus, myślałem że on taki pokroju Amadeusza, zaskoczyłem się.

NEUTRAL:

- AdamZ. AdamZ jaki jest każdy widzi. Cisza, spokój, drugi plan, zapominałem że istnieje, w sumie jutro znowu zapomne. Adam jak to Adam, neutralnie, ani minus ani plus.

Przegrani:

- Amadeusz. Potwierdził wszystko, co myśleli o nim ludzie. Nadęty, narcystyczny, zakłamany chłopczyk z ostrym parciem na szkło. Ma dziewczynę która pasuje do niego intelektem i nie jest to komplement. Miał #!$%@? na widzów i projekt, wielokrotnie kłamał i był na tym przyłapywany.
- Pasza. 80% #!$%@?, 20% lenia. Absolutnie bezbarwny atencjusz który tylko czeka na hajs i fejm, w sumie nie mając do zaoferowania nic oprócz bycia pachołkiem Mahonka.
- Mahonek. Chyba największy przegrany całej imprezy. Wizerunek "naczelnego szpachlarza rzeczypospolitej" oraz zawodowego pijaka w gruzach. Zero picia, zero zabawy, zero zaangażowania, zero szczerości... #!$%@?, HTFU.

Myśle ostatnia edycja. Wyobrażcie sobie gdyby tu zabrakło Guzika.

#patostreamy
#danielmagical
#youtubeshore
  • 8
@spidero: Rzecz w tym że nie koniecznie im się to opłaca. Koszty dużo większe niż na prywatnych streamach, to raz. Dwa, że tu było od #!$%@? fake donejtów. Trzy, że ci więksi muszą się zdzielić z małymi. Mahonkowi np. za #!$%@? się nie opyla to, lepiej by zarobili jakby robili każdy indywidualny