Wpis z mikrobloga

@przegranyciul no nie jestem, dwa dni temu wyszłam. A piszę bo są osoby, które chcą to czytać. Coś ci nie pasuje to dodaj mnie na czarnolisto, ale aktualnie to ty szukasz atencji wpisem dotyczącym mojej osoby. Z fartem.
  • Odpowiedz
@Rosanemable: musisz przyznać, że niebiescy mają znacznie gorzej w przypadku problemów psychicznych. Tacy niebiescy są stygmatyzowani, dostają łatkę słabych i niemęskich. Różowe natomiast zawsze dostają wsparcie, co dobrze widać na Twoim przykładzie
  • Odpowiedz
@Rosanemable: ale denerwuje to wielu piszących na tagu, kolega dał temu upust i z miejsca dostał bana. Tak, wiem, nie były to delikatnie mówiąc zbyt przyjemne słowa, ale moderacja raz jeszcze pokazała swoją dwulicowość i obłudę
  • Odpowiedz
@Der_Deutscher_Kaiser bana dostał słusznie, insynuując coś co mnie obraża, bezzasadnie. I komentarz miał na celu mnie obrazić a nic innego. I to w totalnie żałosny, obrzydliwy i prymitywny sposób.
A to że nie banują osób o których wspominasz również twierdzę że jest nie w porządku. Oni również za coś takiego zasługują na bana.
  • Odpowiedz
@przegranyciul: no #!$%@? od razu wieje ściema, na jaki oddział zamknięty cię wpuszcza z telefonem? Jak tam nawet nikt ognia nie dostaje do ręki na chwilę a jak chcesz zapalić dostajesz opalona fajkę
  • Odpowiedz