Wpis z mikrobloga

#brexit #funt
Dzisiaj trochę spadek ale nie tąpneło
Spadek bo plotki i leszcze realizują zyski po wczorajszym wysokim kursie którego nie widzieliśmy z pół roku lekko. Dodatkowo sprzedają funty żeby mieć za co bawić się w piątek.
Średnie ryby jak Sandacz czekaja na trochę lepsze czasy
Grube Ryby jak Szczupak i Sum patrzą na to jak na korektę po wzroście i wiedzą że są szanse na +5,00zł za funta i mocno wierzą w to że UK pójdzie po rozum do głowy i dzięki temu nie #!$%@?ą na zawał w przypadku Hardcore Brexitu gdy kurs funta dzień po będzie ujemny.

Kolejne wieści w kolejnych dniach jeśli takie dni będą.
Dziękuję i pozdrawiam
Dariusz Masz Łokieć. City London
  • 7
  • Odpowiedz
@balbezaur: Bardzo ładnie idzie w w stosunku do dolara ale ja gram edka bo na nim mi jeszcze wskaźniki działają a na funcie dzieją się rzeczy których moje wskaźniki nie ogarniają.
  • Odpowiedz
@balbezaur: Piszesz o forexie i nie wiesz co to edek? XD. Edek to para EURUSD, Kabel to para GBP/USD jest jeszcze pare takich zwrotów - Kiwi, Audik, Ujek, Rzeźnik i tak dalej.
  • Odpowiedz
@Gensek: pisze bajki, pisze swoje przemyśleniazdupy oparte na obserwacji. To że się nie znam upoważnia mnie do wypowiedzi według zasady "nie znam się ale się wypowiem".
Jakie są Twoje prognozy przewidywania co do brexitu. Ciekawy pomysł żeby wymienić na coś innego. Ale muszę to przemyśleć. Kapitał wspólny grupy nie mam pełnego prawa głosu co do decyzji i ryzyka. Chyba że wybiorę swoją część.
  • Odpowiedz
@balbezaur: Ja raczej nie doradzam bo nie mam do tego uprawnień, natomiast rynek dość wyraźnie skupuje GBP od kilku dni, a to oznacza że dla setek tysięcy dobrze poinformowanych inwestorów oznacza to że ryzyka związane z Brexitem maleją. W ogóle to pojawiła się nawet opcja że UK zostanie w UE, są już takie głosy w UK żeby poprostu #!$%@?ć artykuł 50 do śmietnika, a plotki z Brukseli są takie że jak
  • Odpowiedz
@balbezaur: Głosownie nad kolejną propozycją Dealu Teresy May. Ostatni Deal został odrzucony 432-202, więc bardzo wysoko. Podczas głosowania pierwszego dealu, funt cały dzień się osłabiał, po czym kiedy deal został odrzucony, bardzo szybko się umocnił by ostatecznie wyjść na zero. Teraz uważam że może być podobnie dlatego od piątku jestem delikatnie w krótkich pozycjach na kablu, do tego Government Shutdown w USA się chwilowo kończy, to też powinno pomóc ściągnąć funta
  • Odpowiedz