Wpis z mikrobloga

@shroon: instruktorzy mówili, żeby przeto robić na dużych paramerach, a na drugi i trzeci ścieg zmniejszyć, żeby było estetycznie :p
Nie wiem czy dobrze mnie zrozumiałeś. Ja na 95% mam przetop. Nie ma go tylko w miejscach laczenia :( w poniedziałek zrobię zdjęcia i Ci wyślę na pw, ok ?
@Pandemolka: nie to faktycznie jak chodzi o pion to jadę trochę mocniejszym prądem przetop a później małym lico. Ciężko powiedzieć jakim prądem na tym sprzęcie co robie a jest 60 min. 500A max to na zdjęciu se zobacz, zegary ciulają nie wiem ile V to może być ( ͡° ͜ʖ ͡°)Da się to zrobić na raz wszystko jadąc choinką ale mi to nie pasuje. Z resztą i
hanys1dwa3 - @Pandemolka: nie to faktycznie jak chodzi o pion to jadę trochę mocniejs...

źródło: comment_Gt8A853MbVoLKvV93eXCVSVGru6jDHjc.jpg

Pobierz
@Pandemolka jaka grubość rury a jaka blachy? Może być tak że rura jest grubsza i w blache się wtapiasz a w rurę jeszcze nie. Poza tym sprawdź czy dokładnie dolega blacha do rury, w tym przypadku szczelina może wręcz przeszkadzac
@hornat89: szczelinę wyeliminowałem już wcześniej, rura i blacha sa raczej tej samej grubości. Sprawdzę to jeszcze w poniedziałek. Teoretycznie jestem mocno do przodu i mam jeszcze tydzień na naukę tego...