Wpis z mikrobloga

@bardzospokojnyczlowiek: za mną w busie raz siedziała kobita, na ok50 lat. Normalna babka, nie zulica czy nie wiadomo co. Obcinała sobie paznokcie obcinaczkami i potem wszystkie strzepala z kolan na podłogę :) jakby nigdy nic :)))))
  • Odpowiedz
@bardzospokojnyczlowiek: przypomniał mi się mój powrót po 2 miesiącach na projekcie w Kostaryce. Wracam, wsiadam do tramwaju o 7 rano do pracy i co widzę? 2 wyluzowane dziewczyny z dużym potencjałem na bycie Dżesiką i Nikolą odpalają sobie Harnasia w puszce i Królewskie w butelce. Mój kraj, taki piękny ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@bardzospokojnyczlowiek: Zawsze kisnę z wykopków srających żarem że ktoś sobie pije piwko w tramwaju. Pomieszkując za granicą, na tym mitycznym zachodzie względem którego większość gawiedzi tu ma kompleksy, widywałem ludzi różnego stanu od kiboli i roboli pijących piwko w drodze na mecz po ludzi w garniakach wracających z pracy w biurach pijących butelkę wina czy szampana z kieliszków, jedzących przystawki jak na bankiecie zajmując przy tym cały stolik w pociągu
  • Odpowiedz