Wpis z mikrobloga

@PanKara: to powiesz mi co dziś zrobił źle? Nie licząc że znów czyścił, grał crossy pod nos, przyjęciem i ruchem ciałem znów kiwał jak chciał i na dodatek strzelił decydującego karnego?

Typ z rudigerem mają prawie najwięcej podań w pl ale się #!$%@?ę bo modnie. W tym sezonie można się #!$%@? tylko do Alonso tak na prawdę i Sarriego za brak rotacji co skutkuje widocznym zmęczeniem Żorżino np, no i
  • Odpowiedz
@HEWRRA: polowa bramek w tym sezonie to #!$%@? wylewy luiza bo kryje typa na alibi albo stoi i sie #!$%@? patrzy na pilke. teraz to samo. poza tym to tykajaca bomba ktora potrafi wylapac czerwo z czapy
  • Odpowiedz
@PanKara: XDDDDDDDDD grubo ziomek
Obejrzałeś jeden mecz i pamiętasz tylko jakiś nieudany wślizg albo coś, już tłumaczę Ci dlaczego tak łatwo to wywnioskować.
Piszesz, że to tykającą bomba bo dostaje czerwone kartki. Podczas DWÓCH pobytów w Chelsea Luiz dostał tylko JEDNĄ czerwoną kartkę i ANI RAZU dwóch żółtych w jednym spotkaniu. Eden Hazard również ma jedna czerwona kartkę, niezła tykającą bomba. Warto też wspomnieć iż Luiz zajmuje 5 miejsce w
  • Odpowiedz
@PanKara: spodziewałem się komentarza i masz rację, #!$%@?ł w #!$%@? faila ale nadal nie ustosunkowałes się do mojej odpowiedzi a już fiziujesz. Kto wczoraj zagrał dobrze jeszcze powiedz ??( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz