Wpis z mikrobloga

Wy nie rozumiecie mojej walki: kupienie bluzy za 2 koła to byłby drobiazg. Pozwólcie, że wyjaśnię. Człowiek zawsze czuje się czymś więcej niż tym, co osiągnął, więc cokolwiek by osiągnął, w niczym nie może znaleźć ukojenia, zadowolenia, szczęścia. Czy więc to zrobisz i kupisz bluzę za 2 koła, czy nie zrobisz i będziesz czekał na wyprzedasz, będziesz i tego, i tego żałował.

Myślę, że taka po części jest idea marki Off-White.

#streetwear #ambasadoroffwhitepl
Pobierz p.....1 - Wy nie rozumiecie mojej walki: kupienie bluzy za 2 koła to byłby drobiazg. ...
źródło: comment_H0suIhiL9WWtz9wtTAnOTiZ7rl8eB5gD.jpg
  • 11
lepiej żałować i mieć 2 koła w kieszeni niż żałować i nie mieć


@Rudszy_132: i to jest wartościowy komentarz. Ludzie w realu też mi tak mówią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale jednak zdarzają się randki ze studentkami z ASP, więc taka bluza by się przydała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pvniep1: To jest nadkolekcja (serio, kilka itemkow z niej mi sie podoba, a dotychczas tylko industrial belt mi pasil), i jak by mnie bylo stac, to bym kupil. Jezeli Cie stac (tj. wolna reka mozesz sobie zaplacic za ten item), to kupuj, jezeli uwazasz, ze pieniadze z retaila przejda Ci ciezka reka, czekaj na sale. Jak sie nie uda, to lipa, nie bedziesz na pewno zalowal, jezeli nie bedzie na to