Wpis z mikrobloga

Co jakiś czas łapie mnie taki dół, że muszę się komuś wygadać albo przeanalizować to co się dzieje. Jeśli coś nie idzie po mojej myśli, wtedy jest najtrudniej. Najpierw zmniejszyć oczekiwania filizofią XD czy przeciwnie, jeszcze lepiej zaplanować to co się może stać i być przygotowanym lepiej?
  • 6
@otualw: Kiedy to co robię nie daje zamierzonych efektów. Kiedy w towarzystwie nie czuję się tak dobrze jakbym chciał. Kiedy budzę się niewyspany i kolejny raz cały dzień nic nie zrobię. Kiedy zapominam o tym co miałem zrobić. Kiedy muszę napisać na mirko, bo nie mam do kogo xD
@Pitzonik: 1) nie można się poddawać i trzeba dalej robić swoje. Nie zawsze będziesz miał takie efekty jakie chcesz. Zbyt dużo czynników na to wpływa. Ważne by dalej próbować. 2) Zmień towarzystwo, zapisz się na jakieś dodatkowe zajęcia typu modelarstwo, nauka malowania itd. 3) masz jakąś stałą pracę ? Robota powoduje, że nie masz czasu na myślenie o pierdołach które wciągają Cię w doła. 4) Ja często zapominam co miałem wpisać
@otualw: Dobra, piszę podsumowanie tej prezentacji i idę poczytać Ojca Chrzestnego a nad tym co napisałeś pochylę się jutro. Dobranoc i dzięki za słowa otuchy! ()
Z tym niewyspaniem to grubsza sprawa. Ostatnie pytanie, co pomaga Ci wstać z łóżka, kiedy nie chcesz?