Wpis z mikrobloga

Pieska dzisiaj w schronisku oglądałem, jezusku jaki przepiękny! Ale raczej go nie wezmę, z racji wieku i urody zaraz się trafi rodzina z ogrodem i ona będzie miała pierwszeństwo :<
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KualaLumpur: To już nie te czasy co się szło i brało z miejsca. Przynajmniej w Warszawie. Dwie wizyty na spacer z psem, potem ankieta i schronisko wybiera najlepszy dom. 15 lat temu jak byłem ostatnio, to przeszliśmy się pomiędzy boksami, powiedzieliśmy "ten" i wracaliśmy z psem. Teraz nawet z marszu nie ma co iść, najlepiej przejrzeć stronę ze zdjęciami i umówić się z wolontariuszem który się akurat tym psem zajmuje.
  • Odpowiedz
@KualaLumpur: Te co nie schodzą to tak, ale jak schronisko może wybrać dom, to wybiera ten najlepszy. I wcale nie jest to smutne. Zresztą, mimo, że to schronisko widziałem teraz jak pizga, i woda w miskach jest zamarznięta, to i tak jest tysiąc razy lepiej niż te 15-16 lat temu jak byłem.

Teraz prawie każdy pies własny boks, sianko, jedzenie, micha z wodą (tym razem w stanie płynnym), dach. Spacery,
GarGalin - @KualaLumpur: Te co nie schodzą to tak, ale jak schronisko może wybrać dom...

źródło: comment_ZyJLcYUpev2gnVxy1S9VQWnxxdtNTdpa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz