Wpis z mikrobloga

#kpop

#kpoptop100 <- tag do obserwowania

2/100

TWICE - "Like OOH-AHH"

Dzisiaj przeniesiemy się do roku 2015. JYP prezentuje nową grupe Twice. Pierwszy singiel zespołu to "Like OOH-AHH".

Twice to mój ulubiony zespół K-Popowy. Mają w sobie coś takiego, że nawet jakbym miał najgorszy dzień w życiu i puściłbym sobie kilka kawałków Twice, to od razu pojawiłby się banan na twarzy i zaczął bym tańczyć i śpiewać. Psychiatrzy powinni wypisywać Twice jako lek na depresje. Dość powiedzieć, że gdyby nie Twice to już dawno byłbym z aniołkami.

- Doktorze mam depresje co robić?
- Przepisze Panu Twice. Dwie piosenki rano i wieczorem.
- Dziękuje Panie doktorze, jak ręką odjął.


Wracając do samego utworu, to nie podoba mi się ogólny koncept teledysku. Nie czuje klimatu tych zombiaków. Podobają mi się za to długie ujęcia i gdy pierwszy raz oglądałem ten teledysk to myślałem, że cały będzie zrobiony jednym ujęciem, co było by niespotykane w K-Popie. Rok wcześniej zrobiła to Kiesza w utworze Hideaway.

Najciekawsze momenty:
0:37 to jest życiówka Miny. prawdziwe opus magnum. W żadnym teledysku nie wyglądała tak dobrze i co więcej, mamy jedyną w życiu okazje zobaczyć jakieś emocje na jej twarzy. Mina jest moją najmniej lubianą osobą w Twice, właśnie ze względu na to, że jej twarz wyraża tyle emocji to twarz Jane Ahonena.
0:51 nie wiem jak wy, ale ja tam słyszę "I just wanna fucking love" xD Teraz też to słyszycie, nie dziękujcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0:53 "I dont care, nigga" xD Ponownie nie dziękujcie
1:22 koniec długiego ujęcia, który trwał prawie 1/3 całego utworu także szacun. Na scenę wchodzi Dahyun, moja bias ()
1:28 to TWICE jest takie soczyste i potężne, że urzeka mnie za każdym razem ʕʔ
2:38 ten koleś jest mega przerażający. Gdzie panie z takim ryjem do K-Popu ()
2:45 na scenę wchodzi potężne basiwo. Jak się ma dobrze słuchawki to potrafi fajnie połaskotać uszy. To jest jeden z moich ulubionych momentów w tym utworze.
3:03 tu widzimy natomiast życiówkę Jeongyeon, która jest według mnie najbrzydsza z dziewczyn, ale tu dała radę i w żadnym innym teledysku nie wyglądała już tak dobrze

#koreanka Dahyun <3 poniżej w komentarzu
M.....m - #kpop 

#kpoptop100 <- tag do obserwowania 

2/100

TWICE - "Like OOH...
  • 14
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (12)

Sponsor: Grupa Facebookowa z promocjami z chińskich sklepów

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @lubie-sernik @XKHYCCB2dX @dQw4w9WgXcQ @InnyWymiar90 @vvertoi @drzazga3009 @goodidea @lubietostyzserem @Jaromiarzmiarjaru @Vice_Indominus @empe1899 @virjhin
@Maxxtom: na kazdych bezprzewodowkach, kazdy bas jest potezny, xD, doswiadczenia z samochodow z bezprzewodowym systemem naglosnienia, i kilku sluchawek bezprzewodowych. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szczegolnie jak sie odtwarza na iPhone, ktore przesyla w AAC. Samsung i Sony maja jeszcze ten swoj standard hd, ktory nieco poprawia glebie basu, ale to odbiornik nie dosc ze musi korzystac z A2DP to jeszcze z samsung HD lub sony LDAC™.