Wpis z mikrobloga

Cześć,
Warto kupić w 2019 roku Iphone 7? Do teraz korzystam z Iphone 5s, ale bateria daje się we znaki i trochę już laguje.Zakupiłem go w 2016 roku, czyli 3 lata po premierze, zastanawiam się nad Iphone 7 albo nad Iphone 8, IP7 został wydany w 2016r jakoś we wrześniu, czyli kupiłbym go 2.5roku po premierze... i myślę nad tym, czy warto kupować taki "stary" telefon, natomiast IP8 to 2018r, ale czytałem, że te modele praktycznie nie odbiegają od siebie...
Ktoś coś?

#iphone #pytanie #apple #telefony
  • 35
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MlodyDzi: @domichalek: warto. Jeśli zależy Wam na ładowaniu indukcyjnym to trzeba dopłacić do ósemki, ale jeśli nie to siódemka będzie świetna. Niedawno sprzedałem swoją 7 Plus i po dwóch latach korzystania z niej nie miałem problemów nawet z grami typu PUBG.
@img99x: No właśnie 7plus 32 też jest niedostępny. I tak właśnie cały czas się zastanawiam czy jest sens iść w to, skoro teraz mam 6s, czy lepiej może coś w tej cenie z Androidem np OnePlus 6t
@lubie_ogorki_kiszone: ja jutro odbieram 7ke. Przesiadam się z 6ki zwykłej wiec na pewno przeskok odczuje. Podobno między 6s a 7 takiego szału nie ma. Ale między 6s a 7plus różnica już jest zauważalna :) chociażby aparat czy ekran. Ja idę w 7 bo pasuje mi jego wielkość przy codziennym użytkowaniu. Zmieniam w sumie tylko dlatego ze 6 już ma swoje lata. Pewnie jakbym miał 6s to bym nie zmieniał bo akurat