Wpis z mikrobloga

  • 0
Siema mirki mam zamiar zacząć swoją przygodę z nootropami. Jak narazie brałem tylko l-tyrozyne(150mg na 1 kg masy ciała czy jakoś tak, ok 10g) i teraz zacząłem nalt(8 kapsułek po 100mg naltu i troche wit b5 ale dzis sprawdzę okolo 16 kapsułek na raz), odczuwałem skupienie, motywacje do dzialania i brak stresu ale po mimo działania chciałbym spróbować cos mocniejszego (i przy okazji nie wyj*bać na to 500zł)więc mam zamiar kupić nopept i z czymś zmieszać, może z PRL-8-53 i sunifiramem (bo są najtańsze) ale nie wiem w sumie czy powinienem tak mieszać czy nie, dlatego sie was pytam co o tym sądzicie i co polecacie na początek
#noopept #nootropy #prl853 #sunifiram #dopingmozgu
  • 18
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@grap32 ta ale chodzi o to że amfa jest trudniej dostepna(znaczy da sie ogarnąć ale wolałbym przez internet zamówić) poza tym to są nootropy które mają podobne dzialanie
  • Odpowiedz
@Buazei: próbowałem sporej części nootropów i wszystko zależy co chcesz osiągnąć. Z samym noopeptem jest tak, że jest duża zmienność w tym co jest dostępne Nigdy nie miałem ruskiego oryginału. PRL na mnie w ogóle nie działał. Dobre efekty miałem po piracetamie 3x1200 ed. Jakieś fobie społeczne w stresowych sytuacjach dobrze niwelowała sulbutiamina. Modafinil za to dobrze się spisywał w sytuacjach kiedy mało spałem, byłem zmęczony itd natomiast trzeba dużego wysiłku
  • Odpowiedz
Wcześniej też testowałem piracetam: 4-6 godzin działa (skupienie) a potem miałem jazdy w brzuchu albo robiłem się agresywny / rozdrazniony więc już tego nie będę brał.


@Tomq: ja żadnych przejawów agresji nie miałem przy piracetamie dość nietypowe

a czy piracetam oprócz skupienia ma jakieś działanie na pamięć i funkcje poznawcze?


@Buazei: piracetam poprawia funkcje poznawcze
  • Odpowiedz
@Buazei: racetmy działają na każdego inaczej wiec zanim wydasz hajs lepiej przetestuj jak masz możliwość. Ten sunifiram będzie najmocniejszy, ze wszystkich, ale nie wiem gdzie mozna kupić legitny towar.
  • Odpowiedz
Sunifiram bardzo dobry jest w amerykańskim sklepie z nootropami limitlesslifenootropics, z polskich sklepów nie wiem czy ktoś ma dobry czysty sunifiram. W limitless widziałem też wersje w w sprayu donosowym, czego jestem ciekaw, bo jak kiedyś odrobinkę czystego sunifiramu (nie w roztworze, proch) wziąłem do nosa, to myślałem że mi mózg żywym ogniem spłonie. A co do samego działania sunifiramu to tutaj jest spoko podsumowanie https://grananerwach.pl/sunifiram-opinie-i-mechanizm-dzialania/
  • Odpowiedz