Wpis z mikrobloga

@Risk960 to najgorzej. Nie myślałeś, żeby usunąć fb i inne media społecznościowe i wyjechać gdzieś za granicę? Nie mówię że na zachód konkretnie, ale do bardziej egzotycznych krajów. Też nieraz jak mam doła to myślę nad taką ucieczką. Chiny, albo Japonia super wybór i tak naprawdę można życiu pisać na nowo.
@Krukuuu: Trochę ciężko usunąć media społecznościowe będąc na studiach, gdyż większość aktualności, wiadomości i plików właśnie na grupach na mediach społecznościowych się znajduje. Mam do wyboru albo zrobić karierę (w sensie #!$%@? za średnią krajową, ewentualnie kilkanaście procent więcej) lub robić za minimalną lub niewiele ponad. I tak źle i tak niedobrze.
@Risk960 Ogólnie polecam film "Wszystko za życie", koleś w podobnej sytuacji do twojej tylko on się jednak odważył. Tak poza tym to jestem w podobnej sytuacji, ale cały czas jestem dobrej myśli, że albo się pofarci i jednak będę zarabiał dobrze A jak nie to znajdę w życiu jakiś większy sens i po prostu będzie fajnie. Głowa do góry (ʘʘ)