Wpis z mikrobloga

Co byście polecali z zegarków aktualnych stylizowanych na vintage w niezłym stosunku cena/jakość? Z elektronicznych kojarzę modele casio i chińczyki jak skmei, z automatów m. in. Steinhart, Tisell i mody fifty five phantoms na snzh. Chciałem wejść i nadal się zastanawiam w vostoki, ale naczytałem się jakie cyrki z nimi potrafią być + z hesalitem się średnio lubię. Zbieram ogólną bazę możliwości, bo ostatnio mam fazę na styl vintage, a nie lubię mieć zegarków po przejściach.
#zegarki
  • 11
@inzynier_robert: @corka_mirka: @LaserowaDzida: zeppeliny nie są nawet blisko niezłego stosunku cena/jakość, ale biorę je pod uwagę.

@Jarczur: Moje zegarki zazwyczaj wyglądają jak nowe i lubię jak cieszą oko w takim stanie. Nawet bardzo dobrze zachowane vintage mają swoje problemy. Może jak swatch group mnie jednak przekona to zgarnę speedmastera vintage, ale poza takimi ruchami trzymam się z daleka.

@thewickerman88: Z tego co widziałem to nie wszystko u
@unified_observer: widziałem, three-hand i diver mi się podobają, ale ten pierwszy ma plexi glass i odpowiednik automatu 8215, a ten drugi odpowiednik 9015, słabą bransę i kosztuje 3,5k XD. Czyli podobnie jak z zepelinami - ładne, ale ceny mają przesadzone.