Wpis z mikrobloga

Szybka oferta, bo jest dobra cena na ciężko dostępne perfumy, o kim mowa ?
Maison Margiela Replica Jazz Club rozlewam po 3.7zł/ml. Ja biore 30ml. Zostaje 70
Recenzja doktora:
https://www.wykop.pl/wpis/37767475/150perfum-perfumy-88-150-maison-margiela-replica-j/
Prosta szybka akcja, będą chętni to kupuje, nie to odpuszczam.

UWAGA. Nic więcej nie odlewam tym razem, więc ewentualnie bierzesz tylko ten zapach.
Dekanty niezależnie od ilości ml po 3zł. Wysyłka 10zł kurier, 14zł paczkomat, 0zł odbiór w Łodzi.
#perfumy #rozbiorka
SnoobDuog - Szybka oferta, bo jest dobra cena na ciężko dostępne perfumy, o kim mowa ...

źródło: comment_n8ZXtfPz11V2y1sRo6VUaSyLA8kYojRd.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
Jak ktoś chętny to mogę mu dać powąchać koszulkę po ostatniej wizycie w barze. Mniej więcej ten sam zapach.
  • Odpowiedz
La Yuqawam Rasasi


@dr_love: Prosisz żebym rozebrał perfumy o zapachu skórzanym ? :)
Wybacz ale od skóry trzymam się z daleka ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@fuKlanAdraHrepuS zdaje się ma odlewke lub flakon i mówił że wejście ma przepiękne malinowe, a później już ordynarna skóra.
  • Odpowiedz
@SnoobDuog: La Yuqawam to mój clubbing scent. Niestety kończy mi sie i nie stać mnie na całą flaszkę a 10 ml starczy na wieki bo #!$%@? starczą 2-3 psiki, a dając 5 każdy Invictus, Black Opium i LVEB sie schowa :D
  • Odpowiedz
@dr_love: akurat ja mam Al Haramain Leather Oudh i przypomina mi bardzo Tuscan Leather. Niestety nie mogłem porównać do La Yaqawam ale tak namiętnego otwarcia jak w Leather Oudh to ciężko szukać w jakichkolwiek innych perfumach
  • Odpowiedz