Wpis z mikrobloga

Piszę tu bo ma mnie na czarnej. Niech ktoś mu doniesie...

Do tępego dzbana @L3stko który tak bardzo walczy o uczciwość i prawdę. We wpisie

https://www.wykop.pl/wpis/38340503/prawie-pol-tysiaca-wykopkow-zaplusowalo-fejkowe-zd/

Proszę jaki z ciebie wojownik o prawdę, ale jak mnie niesłusznie oczerniałeś na wykopie o multikonto to ci języka w gębie brakło na pewne słowo... Hipokryzja leve 99999...

#wykop #fakenews #pokazhejtera #bekazwykopkow #bekazpodludzi #bekazprawakow
  • 15
@L3stko:

Prawie pół tysiąca wykopków zaplusowało fejkowe zdjęcie jakoby hejtera atakującego homoseksualistów. Zdjęcie pojawiło się na stronie facebookowej Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Okazało się że zdjęcie przedstawia niewinną osobę, która teraz musi się niepotrzebnie tłumaczyć. Jeśli tak ma wyglądać walka z hejtem to ja dziękuję...


vs

Ty mnie pytasz? Nagle 20 multikont nie jest multikontami. Tzn. nadal są, tylko główne konto zostało posadzone na rowerek.

https://www.wykop.pl/wpis/38073283/uzytkownik-zbanowany-permanentnie-za-multikonto-an/
@EmDeCe: nadal nie widzę związku. Dostałeś bana bo moderacja stwierdziła że masz multikonta. Podobno są skuteczni w szukaniu multi. Później z jakiś powodów cię odbanowali. I tyle.

Żeby była jasność, nie zgłaszałem cię za multi.
@L3stko: Wiem, że nie zgłaszałeś, bo zrobił to ich automat. Ale bardzo chełpiłeś się tym i zwoływałeś "swoich" do szkalowania mnie.
Wszystko zostało wyjaśnione, zrobiłem znalezisko na ten temat (które w mig zakopaliście) a ty nawet nie zreflektowałeś się.
Teraz robisz znalezisko o

fejkowe zdjęcie jakoby hejtera atakującego homoseksualistów.

przedstawia niewinną osobę, która teraz musi się niepotrzebnie tłumaczyć. Jeśli tak ma wyglądać walka z hejtem to ja dziękuję...


Dla mnie to
@EmDeCe: skoro jesteś od dawna na czarnej - nie dziw się, że nie widziałem znaleziska xD

Aha i nikogo nie wołałem w twojej sprawie. Nie pisz nieprawdy.
@EmDeCe: a racja, nawet zakopałem. Moja pomyłka. Ja tam wyjaśnień nie widzę tylko jakiś textwall. No i widzę, że tam też insynuowałeś mi wołanie. Nikogo nie wołałem.
@L3stko:
Przedstawiłem sytuacje udowadniając, że nie mam konta multi w najbardziej dostępny mi sposób. Użyłem dostępnych informacji i wypunktowałem wszystko na tamten temat. Więcej nic nie mogłem zrobić. Moderacja to uznała (z resztą parę osób też miało bezpodstawne bany w tym czasie) Konto Andronicus też zostało odblokowane a było podczepione pod moje multi. Reszta nie wiem, nie sprawdzałem
Ja wiem, że twojsza jest bardziej niż mojsza i nic tego nie zmieni.