Wpis z mikrobloga

Ale sobie #vozilla w kulki leci.
Wlepili mi karę 200 zł za palenie w aucie. Gdzie ja ani żaden z pasażerów, z którym wtedy jechałem na lotnisko nie palili przed jak i po wyjściu z auta.
Pojazd był relokowany zaraz po zakonczeniu mojego wynajmu i zgłoszono "wyraźny zapach palonego tytoniu".

Mam świadków którzy jechali ze mną tym samym autem, ale @Vozilla dalej ile w zaparte - "było palone" i koniec.
UOKiK coś tutaj pomoże?

#wroclaw
  • 28
  • Odpowiedz
Drogi @Ramen i wszyscy uczestniczący w tej dyskusji! Z tej strony Vozilla, z chęcią odniesiemy się do wątków, jakie padły w tej rozmowie i mamy nadzieję, że rzuci to na nią nieco nowe światło. Przede wszystkim naprawdę bardzo dziękujemy Ci za ponad 2000 wspólnych minut, bo bez Ciebie i wszystkich innych naszych użytkowników po prostu nie pojechalibyśmy dalej - dosłownie i w przenośni. Stąd też jest dla nas bardzo istotnym, aby
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@szasznik: jeszcze się nie skończyła, dopiero co odpisałem na prywatną wiadomość @Vozilla, podałem dane auta i jeszcze raz opisałem sytuację. Podejrzewam że coś się ruszy dopiero w przyszłym tygodniu.
Będę wolał plusujących post @r__k jak coś będzie wiadomo.
  • Odpowiedz
I jednak udało się pozytywnie rozpatrzyć moją sprawę, jak zwykle w mirko siła (òóˇ)
Zdecydowali się anulować karę przez brak obiektywnych podstaw ku niej.
Mam nadzieję, że wprowadzą jakiś system do automatycznego wykrywania dymu, aby rzeczywiście karać tych co palą w aucie, mając jakieś dowody.
Ogólnie polecam kontakt przez konto @Vozilla, ktoś tam dobrą robotę robi, jeśli chodzi o kontakt z klientem.
  • Odpowiedz