Wpis z mikrobloga

Spełniło się jedno z moich największych marzeń! Będę Panią stewardessa w przestworzach () po dwóch latach prób w końcu się udało () może niedługo z kimś z Was zobacze się na pokładzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #samoloty #latanie #chwalesie
  • 176
  • Odpowiedz
@Ag90 a czemu rzuciłaś już tą pracę? Poczułaś się za stara do tego? Z tego co widuję to są stewardessy mające i dobrze ponad 40 lat ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kososki: Bardzo lubiłam tę pracę, ale mam świadomość tego, że nie jest ona na całe życie - mnóstwo moich koleżanek miało problemy w przebranżowieniu się, więc utknęły w lataniu i zmieniają tylko linie lotnicze, a ja wiedziałam, że będę chciała iść i rozwijać się dalej.
  • Odpowiedz
@naataliaa: Miejże tylko, proszę, choć odrobinę gustu i wyczucia i maluj się delikatnie, jak na młodą atrakcyjną dziewczynę przystało, a nie jak inne stare pudernice. Aż żal patrzeć jak widzę w samolocie kolejną młodą dziewczynę z maską z makijażu, bo myśli, że więcej i grubiej = ładniej, a do tego oczojebne krwistoczerwone usta. Nie wiem skąd się takie stewardessy biorą.
  • Odpowiedz
@naataliaa: nie dawaj się klepać pijanym po tyłku, Oni mają Cie słuchać, masz być dla nich owocem którego pragną, ale niedostaną, Chyba, że dostaną zgodę, Piloci kierują samolotem, Ty kierujesz #!$%@? ludżmi z tego samolotu.
  • Odpowiedz