Wpis z mikrobloga

#tatuaze
Siema mirki i mirabelki, nowy jestem więc witam raz jeszcze :P Tzn nowy jako użytkownik, obserwuję od dawien dawna. Ostatnio najwięcej #przegryw bo niezła beka jest :P

Mam pytanko, jaki macie stosunek do tatuaży? Na razie nie mam żadnego, ale mocno się zastanawiam żeby sobie jednego jebnąć na ramieniu. Niewielki, żeby w razie co w pracy czy coś krótki rękaw zasłonił dziarę :P W pracy jakieś problemy dotyczące tatuaży ze strony przełożonych?
  • 20
@Spartan91: Normalny tak samo jak do kolczyków, długich spodni w lecie, czapki z daszkiem na głowie. Jak coś robisz to nie po to żeby przejmować się opinią innych. Co do problemów w pracy to zależy od stanowiska i kierownictwa, więc rozeznaj się w swojej pracy jaki mają do tego stosunek. Pozdro
@vurial: W obecnej pracy to luzik, ale prace na pewno będę zmieniał może jeszcze nie raz. Chodzi mi o taki tatuaż, który schowam nawet pod krótkim rękawem, więc myślę, że gdybym się postarał to w nowej pracy nawet nikt o nim nie musi wiedzieć.
@vurial: Wiem, już z ciekawości sprawdzałem jaki duży może być, żeby się schował pod krótkim rękawem. Nie chcę tatuażu dla szpanu, ot po prostu chcę to zrobić i tyle, myślałem o tym już od wielu lat, więc nie jest to jakaś chwilowa zachcianka. Zrobię go chyba dopiero pod koniec roku, więc jest cała masa czasu na przemyślenie. Kuzyn ma na przedramieniu dosyć spory i sobie chwali ;)
@Spartan91: Tak naprawdę mało kto już ma jakiekolwiek negatywne skojarzenia z tatuażami, bo bardzo się spopularyzowały i zróżnicowały. Nie ma problemu ze znalezieniem pracy mając tatuaż ani z ukrywaniem go, przynajmniej na zachodzie Polski ;) Możliwe, że tutaj napiszą ci hejty tylko po to, żeby być hehe zabawnym, ale myślę, że nikt cię gównem nie obrzuci, jeśli na to liczyłeś. Jesteś facet, więc tobie wszystko wolno. U kobiet tatuaże to jest